Gönderen Konu: “Bizim için önemli maç”  (Okunma sayısı 377 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
“Bizim için önemli maç”
« : 17 Kasım 2006, 16:04:22 »
“Bizim için önemli maç”

--------------------------------------------------------------------------------
Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü Roberto Donadoni VATAN'a konuştu. Ayyıldızlı ekibimizin karşılaşacağı İtalya'nın Milano'daki kampını ziyaret eden arkadaşımız Tayfun Bayındır'ın sorularını yanıtlayan İtalyanlar'ın efsane isimlerinden Do nadoni "Türkiye bizim için çok ciddi bir rakip" diye konuştu. Donadoni şunları söyledi: "Fatih Terim benim aynı dönemde futbol oynadığım ve çok yakından tanıdığım bir arkadaşım. Ona karşı mücadele etmek hem keyifli olacak, hem de taktiksel açıdan çok zevkli geçecek. Dünya Şampiyonu etiketi taşıyan bir takımın sorumluluğunu almak son derece önemli. Ben İtalya'yı zirvedeki yerinde tutabilmek için çaba sarfedeceğim. Biz Türkiye ile Avrupa futbolunun önemli ekollerinden biri olduğu için oynuyoruz.

Fatih Terim'in her zaman ilginç bir futbol felsefesi vardır; bu benim de ilgimi çekmiştir.

'BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'

Onu teknik adamlığı döneminde çok yakından izleme şansı buldum. Bu nedenle çarşamba günü (yarın) aramızda çok hoş bir rekabet yaşanacak Türk Milli Takımı'nın birçok oyuncusunu yafandan tanıyorum. Emre'nin bize karşı oynayacağını tahmin ediyorum. İtalya'da oynarken ilgiyle izlediğim bir futbolcuydu. Ayrıca Hakan Şükür'ü de istatistiklere yansıyan başarısından dolayı tanıyorum. Bu arada adını çok duyduğum Tuncay'ı ve özellikle de kaleci Rüştü'yü merak ediyorum. Türkiye bizim için çok ciddi bir rakip. Bu nedenle çarşamba günkü maça büyük önem veriyoruz. Bazı yeni oyuncular var kadromuzda. Bazılarını da sakatlık ve formsuzluk nedeniyle kadroya almadım. Ama bir Dünya Şampiyonu olarak sahaya çıkıp ve bir Dünya Şampiyonu nasıl oynarsa, öyle oynayacağız."

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
“Bizim için önemli maç”
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 13:49:03 »
HABER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞ