Gönderen Konu: "Bolton, F.Bahçe'den büyük değil"  (Okunma sayısı 646 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
"Bolton, F.Bahçe'den büyük değil"
« : 05 Kasım 2006, 18:29:20 »
İstanbul'dan mutlu olmadığını gerekçe gösterip Fenerbahçe'den ayrılan Nicolas Anelka, yeni takımı Bolton'da da huzursuzluk çıkardı. Anelka, F.Bahçe'den ayrıldığına pişman gibi konuştu. Sarı-Lacivertli ekibi 'küçük bir takım' olarak gördüğünü Fransa'da açıkça dile getiren Anelka, şimdiki takımı Bolton'da ise, 'Fenerbahçe'den büyük bir takıma gitmek isterdim.' diyerek yine problem haline geldi.

Ağustosta rekor ücretle dört yıllık mukavele yapılan Fransız futbolcunun, "Bolton'a gelerek içimdeki 'büyük takım' egomu tatmin edemedim. Hedefim, hedefleri olan daha ciddi bir takımda oynamak. Fenerbahçe'den Bolton için ayrılmadım. Hedefimi henüz tamamlayamadım." sözleri ortalığı karıştırırken, Menajer Sam Allerdyce'nin beklentilerini sarstı.

Süper Lig'de yaklaşık 100 yabancı bulunuyor. Rakamlar bu lejyoner futbolcuların arasında takımına en faydalılarının Fenerbahçe'de oynadığını ispatlıyor. Sarı-Lacivertliler'de görev yapan 'Türk' olmayan futbolcuların attığı 21 gol ve verdiği 11 gollük pasla, Fenerbahçe liderlik koltuğunda oturuyor. Geride kalan 12 haftada 30 gol atıp, 20 asistle sonuca giden Sarı-Lacivertliler'de, 'Yabancıların büyük faydası başarıyı getirdi' sözü yanlış olmaz.

Bu arada Başkan Aziz Yıldırım, bugün Hatay'da F.Bahçe İlköğretim Okulu'nu hizmete sokacak. 'Eğitime destek olmak' amacıyla Hatay'a düşünmeden gittiği vurgulanan Yıldırım'ın daha sonra Mersin'e geçerek, F.Bahçe Meydanı'nın açılışını gerçekleştireceği bildirildi. Ayrıca Yıldırım'ın aynı şehirde, Fenerium Mağazası'nı da ziyaret ederek taraftarlarla bir araya geleceği kaydedildi. Ayrıca Fenerbahçe Kulübü Disiplin Kurulu, İstanbul'da gerçekleştirdiği toplantıda eski yönetici Sadettin Saran'ın 'Vladimir Beschastnykh'in transferinde yolsuzluk yaptığı iddiasıyla ilgili olarak açılan soruşturmada nihai kararı daha ileri bir tarihe erteledi. Saran'ın kurula sunduğu belgeleri inceleyen Disiplin Kurulu Başkanı Tuncer Erdoğan, Fenerbahçe Kulübü'nden de görüş istedi. Saran hakkındaki incelemeye 18 Kasım'daki toplantıda devam edileceği öğrenildi.

Öte yandan Kölner Express Gazetesi; Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum'u başarısız sonuçlar alan Newcastle United'ın transfer etmek istediğini yazdı. Gazete, Daum'un, 'Almanya dışından bana iki teklif var.' sözünü de yer verdi.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: "Bolton, F.Bahçe'den büyük değil"
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2006, 18:30:23 »
olamaz zaten kardes

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2007, 15:55:22 »
HABER İÇİN SAOL

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2007, 19:42:24 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2007, 19:31:18 »
paylaşımın için teşekürler

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2007, 19:31:38 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...