Gönderen Konu: Carlos'tan Fener şantajı  (Okunma sayısı 445 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Carlos'tan Fener şantajı
« : 19 Kasım 2006, 20:43:54 »
Real Madrid'te geleceği netleşmeyen Brezilyalı defans oyuncusu Roberto Carlos, kulüp tarafından teklif edilen 1 yıllık sözleşme uzatma teklifini reddetti. Real Madrid kulübü başkanı Ramon Calderon geçtiğimiz günlerde, ''Roberto sözleşmesini 1 yıl uzattı'' açıklamasında bulunsa da gerçekte resmi hiçbir imzanın atılmadığı ortaya çıktı.

2007'nin haziran ayında Real Madrid ile sözleşmesi dolan 33 yaşındaki Roberto Carlos'a bu sezon 35 maç oynaması halinde 1 yıl sözleşmesini uzatma teklifini götüren İspanyol kulüp, olumsuz yanıt aldı. Real Madrid Spor Direktörü Pedja Mijatoviç ile görüştükten sonra basına açıklama yapan Roberto Carlos, şunları söyledi:
''Bana kötü davranmış değiller ama bu kulübün 10 yıllık oyuncusuyum. Ve çok daha uzun yıllar oynayıp kariyerimi burada sonuçlandırmak istiyorum. Maç oynama zorunluluğunu anlayamıyorum. Sakatlanırsam ne olacak? Bu sezon başımda gitmemi engellediler. Ama onlara Fenerbahçe ve Chelsea'den bana gelen teklifleri göstermek istiyorum. Fenerbahçe, Real ne teklif ediyorsa onu vermeye hazır. Ama benim için oynamak paradan daha önemli. Kulübün benim kafamdakileri dinlemesini istiyorum.''

Futbol için yaşanın genç olduğunu ve 40 yaşına kadar oynayabileceğini savunan Brezilyalı defans oyuncusu, yeni transfer olan ve varisi olarak gösterilen Brezilyalı Marcelo'ya yardımcı olabileceğini söyledi. Roberto Carlos, ''Sorun para değil, oynamak istiyorum. Madrid ile 2 veya 3 şampiyonluk kazanmak istiyorum. Son yıllardaki alınan başarısızlıkların sorumlusu ben değilim'' şeklinde konuştu.
Brezilyalı futbolcu, Real Madrid'te 2009 yılına kadar oynayıp, daha sonra Brezilya da futbolu bırakmayı hedeflediğini ama Real Madrid'in sözleşme uzatmak için 35 maç oynama şartını kabul etmesinin mümkün olmadığını söyledi

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Carlos'tan Fener şantajı
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 13:59:17 »
HABER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞ