Gönderen Konu: Denizli: "Adımı karıştırmayın"  (Okunma sayısı 439 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Denizli: "Adımı karıştırmayın"
« : 17 Kasım 2006, 15:57:14 »

--------------------------------------------------------------------------------
Teknik direktör Mustafa Denizli, İran Ligi'nde Persapolis ile başarıdan başarıya koşuyor. İran'da daha önce çalıştırdığı Pas'a önemli başarılar kazandıran Mustafa Denizli, bu sezon da Persapolis'e çıkış yaşatıyor. Tahran'da binlerce Persapolis taraftarlarını yeniden tribünlere çeken ve büyük bir taraftar kitlesi oluşturan Denizli'nin adı son dönemde Beşiktaş ile anılmaya başladı. Kamuoyunda kulaktan kulağa ünlü teknik adamın siyah beyazlı takımın başına geleceği fısıldanıyor. Daha önce G.Saray ve Fenerbahçe'yi çalıştıran, ancak Beşiktaşlı olduğu da bilinen Denizli, adının Beşiktaş ile anılması konusuna açıklık getirdi.
İran'da çok mutlu olduğunu söyleyen Mustafa Denizli, kendi adı üzerinden hesaplar yapılmasına üzüldüğünü söyledi. Tecrübeli teknik adam, "Ben bu olayların çok dışındayım. Anladığım kadarıyla beni bazı hesapların içine çekmeye çalışıyorlar. Ancak şunu belirtmek istiyorum ki, ben hayatım boyunca bir işim varken, başka bir işin peşinde koşmadım. Bu işte kimin kişisel hesapları var bilmiyorum" dedi.
Bu spekülasyonların kendisine zarar verdiğine değinen Mustafa Denizli, "Beşiktaş Türkiye'nin en büyük camialarından biri. Birilerinin bazı hesapları varsa beni bunun dışında tutsunlar. Benim üzerimden gıyabımda hesap yapmasınlar. Ne Beşiktaş'la bir görüşmem oldu ne de başka hesaplarım. Maksatlı olarak ismimi yıpratmaya çalışıyorlar" diye konuştu.

16.11.2006
Kaynak : Hürriyet

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 13:41:42 »
HABER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞ