Gönderen Konu: Elano'yu Barça heyecanı sardı  (Okunma sayısı 595 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Elano'yu Barça heyecanı sardı
« : 10 Temmuz 2007, 19:29:39 »
Ukrayna Birinci Ligi takımlarından Shakhtar Donetsk'te forma giyen Brezilyalı futbolcu Elano, Barcelona'nın kendisiyle sözleşme imzalamak istediği yönündeki haberlerin heyecan verici olduğunu söyledi.

Bir süredir özellikle İspanyol basınında, FC Barcelona'nın transfer listesinde olduğu iddia edilen Shakhtar Donetsk'li Brezilyalı yıldız Elano, bu haberlerin kendisini heyecanlandırdığını ifade etti. Şu anda Brezilya Milli Takımı'yla birlikte 'Copa America'da boy gösteren Elano, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Şu anda milli takıma ve Copa America'ya odaklandım. Ancak, bu haberlerin beni heyecanlandırdığı gerçeğini saklayamam" dedi.

Elano, Barcelona'dan resmi bir teklif gelmesi halinde ise, bu teklifi kabul edeceğini de açıklayarak kulübüne mesaj gönderdi. Elano, "Bu haberlerin doğru olmasını ümit ediyorum çünkü Barcelona'ya transfer olmak benim hayallerimin gerçekleşmesi anlamına geliyor. Teknik direktörüm Lucescu ve kulüp başkanımla konuştum. Onlara ayrılmak istememin nedenini açıkladım" diye konuştu.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2007, 14:01:30 »
sağol