Gönderen Konu: "En iyi kararım G.Saray'dı"  (Okunma sayısı 447 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"En iyi kararım G.Saray'dı"
« : 06 Mart 2007, 20:07:57 »
Ünlü Alman teknik direktör Jupp Derwall, Alman Milli takımı teknik direktörlüğünden sonra Galatasaray'a gitmekle en iyi kararı verdiğini söyledi.

10 Mart Cumartesi günü 80 yaşına girecek olan Derwall, Alman spor dergisi Kicker'e geçen yıllarını değerlendirdi.

Derwall, zamanında verdiği en iyi kararın Galatasaray'a gitmesi olduğunu belirterek, ''Verdiğim en iyi karar Alman milli takım teknik direktörlüğünden hemen sonra Türkiye'de Galatasaray'a gitmem oldu. Aslında 1984 Avrupa Şampiyonası'nda yaşanan çalkantılardan sonra eşim Elisabeth ile tatil yapmak istedim. İstanbul'a uçtum ve hemen işe başladım. 2 kez Türkiye şampiyonluğunu ve kupayı kazandık. Bu belki de en güzel dönem oldu'' dedi.

En kötü mağlubiyetin 1982 Dünya Şampiyonası'nda İtalyanlara 3-1 yenildikleri karşılaşma olduğunu ifade eden Derwall, 1980 yılındaki Avrupa Şampiyonası finalini kazanmanın da yaşadığı en iyi galibiyeti olduğunu söyledi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 15:26:12 »
HABER İÇİN SAOL KARDEŞİM