Gönderen Konu: Gökhan Zan iddialı!  (Okunma sayısı 554 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Gökhan Zan iddialı!
« : 14 Ağustos 2008, 12:30:19 »
Maçın yapılacağı Pecara Stadı'nda Ertuğrul Sağlam'la birlikte basın toplantısına katılan Gökhan Zan, takımla birinci etap çalışmalarında yer almadığını ifade ederek, ''İkinci etap kampında iyi çalıştım. İstanbul'da da iyi bir hazırlık dönemi geçirdim. Uyum sorunum yok. Fizik olarak hazırım. Sorun yok'' dedi.

Maçın öneminin büyük olduğunu kaydeden tecrübeli oyuncu, ''Rakibi tanımıyoruz. Konsantrasyon üst düzeyde olmalı. Rakibin deplasmanda iyi oynadığını düşünürsek, bizim elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor. Bunu yapabilecek kapasiteye sahibiz'' diye konuştu.

Siyah-beyazlı oyuncu, 4 yıllık süreç içinde farklı oyuncularla oynamasının kendini etkileyip etkilemediği sorusunu ise ''Arkadaşlarımız kaliteli oyuncular. İyi kariyere sahipler. Sivok Çek milli takımı oyuncusu. Onlarla beraber olmak önemli. Rekabet ortamı olacak. Bu şekilde başarı gelecektir. Ortak payda Beşiktaş'ın başarısıdır. Hoca kime görev verirse o en iyi şekilde görev yapacaktır. Oynamayanlar oynayanlara yardımcı olacaktır. Bundan Beşiktaş kazanacak'' diye yanıtladı.

Gökhan Zan, ''Beşiktaş bu sezon şampiyon olur mu'' sorusuna da ''Hedef zaten o. Her sene bu hedefle yola çıkmak zorundasınız. Biraz dikkatli olsaydık geçen sezon şampiyon olabilirdik. Bu sene daha azla ders aldığımızı düşünüyorum. İnşallah sezon başından itibaren iyi oynayarak şampiyon olmak istiyoruz'' diye yanıt verdi.