Gönderen Konu: 'm.cıty Hala Peşinde'  (Okunma sayısı 536 defa)

Çevrimdışı black_wampir

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 501
  • Cassio Lincoln
    • MSN Messenger - dehset_genc_18@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • İyi Eğlenceler
    • E-Posta
'm.cıty Hala Peşinde'
« : 15 Temmuz 2008, 17:40:39 »
'm.cıty Hala Peşinde' 
Beşiktaş'ın genç golcüsü Batutan, artık alt yapı oyunculuğu sıfatından çıktığını belirterek, Bobo ile forma için savaştığını ve Mancester City'nin hala peşinde olduğunu söyledi.
15 Temmuz 2008, 16:33 (12)

Ertuğrul Sağlam’ın kendisine güvendiğini söyleyen genç golcü, 'Alt yapı oyunculuğu sıfatından çıktım. Hedefim, Beşiktaş’ta kalıcı olmak. Bobo ile forma için savaşıyorum' dedi.

Beşiktaş ve Genç Milli Takım’ın golcüsü Batuhan Karadeniz, yeni sezonda ilk 11’i zorlayacağını ve iddialı olduğunu söyledi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde özledikleri şampiyonluğa ulaşacaklarını da iddia eden genç oyuncu, 'Şu an takımda herkes birbiriyle rekabet içinde. Forma için her futbolcu kıyasıya bir mücadeleye girmiş durumda. Benim rakibim ise Bobo. Çift kale idmanlarında ve hazırlık maçlarında ondan daha iyi mücadele etmek ve daha fazla gol atmak için büyük çaba sarfediyorum' dedi.

M.City hala peşimde

Nobre ve Bobo gibi çok iyi iki golcünün arkasında forma için savaştığını da dile getiren Batuhan, Brezilyalıların birçok özelliğini bildiğini ifade ederek, 'Kendime çok güveniyorum. Hocamın bir dediğini iki etmiyorum. Forma için hırslıyım ve iddialıyım. Büyük konuşmayı seven biri değilim ama büyük hedeflerin adamıyım. Yaptıklarım ortada. Kimse benim 89 maçta 226 gol attığımı bilmez. Manchester City hala peşimde. Ben artık alt yapı oyunculuğu sıfatından çıktım. A takımda kalıcı olmaya geldim. Hocamız forma dağıtmıyor. Onu soyunma odasına asıyor. İyi olan sırtına geçiriyor. Ben de o formayı ele geçirmek için savaşıyorum.

Fiziğimi kullanırım

11 yaşından bu yana golcüyüm. Süper Lig’de de gol atmak hiç zor değil. Soğukkanlıyım. Kafama takılan her şeyi yaparım. Fiziğimi çok iyi kullanıyorum. Hocamdan şans bulursam, taraftarlarımıza çok büyük mutluluklar yaşatacağım' diye konuştu. 
Alayına Tarsus !