Gönderen Konu: Mourinho: "Hakeme küfretmedim"  (Okunma sayısı 495 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Mourinho: "Hakeme küfretmedim"
« : 13 Mart 2007, 08:38:48 »
Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho, hafta sonu oynanan kupa maçında hakeme küfrettiği iddialarını yalanladı. Hürriyet Gazetesi'nin 13 Mart 2007 tarihli haberine göre, takımının İngiltere Federasyon Kupası’nda Tottenham’la 3-3 berabere kalarak, turu ikinci karşılaşmaya bıraktığı mücadelede hakem Mike Riley’e itirazlarda bulunan Portekizli teknik adamın, kendi dilinde küfür ettiği iddia edilmişti. Maçın televizyon görüntüleri de bu iddiaları destekler nitelikte olunca bir açıklama yapan ünlü teknik adam, "İlk yarının bitiminde hakeme yaklaştım. Ona yönetimi hakkında ne düşündüğümü söyledim ama küfür etmedim. Zaten bu davranışım da ters tepmiş olacak ki, hakem ikinci yarıda ilk yarıdakinden de kötü bir yönetim gösterdi" diye konuştu.

Buna karşılık kullandığı dilin kaba olduğunu kendisi de kabul eden Portekizli çalıştırıcı, "Eğer beni konuşurken dinlerseniz, her 15 kelimemden 10’u bu tür sözcüklerden oluşur. Mutsuz olduğum zaman kendi kendime ya da oyuncularıma da böyle konuşurum. Ama kimseye hakaret etmem" açıklamasında bulundu.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı manutd38

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2007, 17:32:16 »
bi söz söylemiş gavat herif ardında durmuo ateş olmayan yerden duman çıqmaz küfür ettiysen ettim dicen amele morinho

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2007, 15:26:21 »
HABER İÇİN SAOL KARDEŞİM