Gönderen Konu: 'oynamak Istiyorum'  (Okunma sayısı 645 defa)

Çevrimdışı black_wampir

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 501
  • Cassio Lincoln
    • MSN Messenger - dehset_genc_18@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • İyi Eğlenceler
    • E-Posta
'oynamak Istiyorum'
« : 15 Temmuz 2008, 17:41:55 »
'oynamak Istiyorum' 
Samuel Eto’o da Lionel Messi ve Ronaldinho gibi olimpiyatlarda oynamak istediğini söyledi. Ama önce beklemek ve Barcelona’nın ne diyeceğine bakmak istiyor. Tıklayın!..
15 Temmuz 2008, 17:30 (4)

Samuel Eto’o da Lionel Messi ve Ronaldinho gibi olimpiyatlarda oynamak istediğini söyledi. Ama önce beklemek ve Barcelona’nın ne diyeceğine bakmak istiyor.

Kamerun’lu forvet henüz Olimpiyat kadrosuna çağırılmadı, fakat çağırılması durumunda Barcelona’nın Eto’o’yu engellemeye çalışması muhtemel gözüküyor.

Kulubü Barcelona’nın yeni bir forvet arayışında olmasına ve Eto’o ya yeni sözleşme önerilmemesine rağmen, Kamerunlu forvet takımda kalmak istiyor, ama şu aralar aklında sadece Olimpiyatlar var.

New York Times’a açıklama yapan etkili forvet: “Bence milli takım kadrosuna çağırılacağım, ama yeterli bilgim olmadığı için şu an hiçbir şeyden emin değilim.” dedi.

‘Milli takımınızla böyle bir organizasyonda yer almak gerçekten çok büyük bir onur, ayrıca Ronaldinho turnavada oynasa bile kazanabileceğimizi düşünüyorum.’

‘Daha önce olimpiyatlarda bulunduğum ve ne demek olduğunu öğrendiğim için, bu sefer bu turnuvaya çok farklı bakıyorum.’

‘Antremanlarıma başlayıp takımımın bana ihtiyacı olup olmadığını görmeden önce beklemekten fazla yapabileceğim bir şey yok.’

Eto’o, transfer döneminde İngiltere ve İtalya’da bir çok kulüple anıldı, fakat o bütün spekülasyonları reddetti ve bir sonraki durağının neresi olacağı konusunda bu ayın sonunda antremanlarına başlamadan önce konuşmak istemiyor.

’Antremanlara başlamadan internete dahi bakmayacağım. Şu an tatildeyim ve bu sure içinde bu konuları düşünmek dahi istemiyorum.’ (goal) 
Alayına Tarsus !

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
'oynamak Istiyorum'
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2008, 20:25:03 »
Tıklayın!..

-konu koyarken daha dıkkatli ol