Gönderen Konu: Platini Wenger'e çattı!  (Okunma sayısı 444 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Platini Wenger'e çattı!
« : 17 Mart 2007, 19:25:33 »
Platini Wenger'e çattı!
Gerginlik devam ediyor... UEFA Başkanı Michel Platini, Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger'in golcü oyuncusu Thierry Henry'nin Fransa Milli Takımı'nda sakatlandığını iddia etmesi ve milli takım yöneticilerini suçlamasına sert tepki gösterdi.

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) Başkanı Michel Platini, sakatlığı nedeniyle sezonu kapatma tehlikesi bulunan Thierry Henry'nin, Fransa Milli Takımı'ndaki kötü yönetimden dolayı sakatlandığını iddia eden Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger'e sert çıktı. Platini, Wenger'in çelişkili konuştuğunu ifade ederek, "Henry, Ağustos ayında Bosna-Hersek'le oynanan maçta forma giymiş nasıl oluyor da sakatlığı Mart ayında ortaya çıkıyor anlamıyorum. Ben bir fizyoterapist değilim ancak Henry'nin altı ay önceki bir maçtan dolayı sakat olduğunu anlayamıyorum" dedi.

Henry, Fransa Milli Takımı'nın 16 Ağustos'ta -Premier Lig'in başlamasından üç gün önce- Bosna-Hersek'le yaptığı özel maçta 90 dakika forma giymişti. Sezonun başlamasından sonra birkaç kez sakatlık geçiren Henry, son olarak, Arsenal'in PSV Eindhoven'la yaptığı çeyrek finale yükselme rövanş maçında sakatlığına rağmen oyuna sürülünce sezonu kapatma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. 29 yaşındaki Henry'nin sakatlığından sonra bir açıklama yapan Wenger , sakatlıkta sorumluluğu bulunmadığını tüm kabahatin Fransa Milli Takımı yöneticilerinde olduğunu söylemişti.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Platini Wenger'e çattı!
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2007, 22:26:26 »
Paylaşım için teşekkürler ;)
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Abdullah