Gönderen Konu: Shevchenko Milanlıları fena kızdırdı  (Okunma sayısı 572 defa)

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Shevchenko Milanlıları fena kızdırdı
« : 15 Ağustos 2006, 13:52:30 »
Shevchenko'nun, Community Shield Kupası'ndaki hareketi Milan taraftarlarını kızdırdı.
Chelsea'nin yeni transferi, Ukraynalı yıldız Andriy Shevchenko'nun, Liverpool'la oynadıkları Community Shield Kupası'ndaki hareketi eski takımı Milan'ın taraftarlarını kızdırdı.

Geçtiğimiz pazar günü Chelsea'yle Liverpool arasından oynanan ve Londra ekibinin 2-1 kaybettiği Community Shield Kupası'nda takımının tek golüne imzasını atan, Chelsea'nin yeni transferi Andriy Shevchenko, eski takımı Milan'ın taraftarlarını kızdırdı.

Shevchenko'nun takımı adına golü atmasından sonra, Chelsea formasını öpmesi ve taraftarları selamlamasının ardından Milanlı taraftarlar, Milano'da yayın yapan radyoları arayarak, Shevchenko'nun 7 yılını harcadığı Milan'a biraz saygı göstermesi gerektiğini savundular. Taraftarlar, Ukraynalı golcünün Chelsea forması üzerindeki takım armasını öpmesinin kendilerini çok üzdüğünü de ifade ettiler.

Ukraynalı yıldız Shevchenko ise yaşanan bu gelişmeler üzerine bir açıklama yaparak, hareketinin gayet normal olduğunu ve Milan taraftarlarını üzmek istemediğini de söyledi. Shevchenko açıklamasında, "Normalde ben yalnızca milli takım formamı öperim. Ancak, takımımla ilk golümü attığım için böyle bir sevinç gösterisi yaptım. Amacım Chelsea taraftarlarının gönlünü kazanmaktı. Bundan sonrada atacağım gollerle ve oynadığım futbolla bunu sağlamaya çalışacağım" dedi.

Shevchenko, Liverpool karşısında attığı golün takımını galip getirmeye yeterli olmadığını, bu nedenle de üzgün olduğunu da belirterek, "Liverpool karşısında takımımı galibiyete taşıyamadığım için üzgünüm. Ancak önemli takımım adına ilk golümü atmamdı. Bu beni çok mutlu etti. Ümit ediyorum ki, gollerimin devamı gelecek" diye konuştu.

Son olarak Londra Şehri'ne ve Chelsea takımına alıştığını da sözlerine ekleyen Shevchenko, "İtalya ve Ukrayna ile karşılaştırıldığında, İngiltere'de futbol atmosferi çok farklı. Takımım beni çok iyi karşıladı. Ancak, şu anda İngilizcem yeterli değil. Fakat İngilizce dersleri almaya devam ediyorum. Londra'yı çok seviyorum. Çok büyüleyici bir şehir" şeklinde sözlerini ifade etti.

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 15:54:40 »
HABER İÇİN SAOL

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2007, 19:46:39 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2007, 19:27:07 »
paylaşımın için teşekürler

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2007, 19:32:46 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...