Gönderen Konu: Arkadaşlar Yalan Değil yaşaNMIŞ..  (Okunma sayısı 1023 defa)

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Arkadaşlar Yalan Değil yaşaNMIŞ..
« : 29 Ocak 2009, 13:45:40 »
Başımdan geçen olay karabasanlarla ilgili. aslında tam olarak karabasan nedir kimse açıklayamıyor. kimisi uyku felci diyor kimisi gerçekten var diyor. neyse konumuza gelelim.

bir yaz günüydü üniversitede okuyordum ve final sınavlarına hazırlandığımız zamanlardı ev bira kalabalıktı arkadaşlar falan gelmişti. gece saat 4 sıraları uykum geldi ve yatmak için balkona geçtim. arkadaşlarada ben uyicam balkondayım dedim fakat yatmadan önce bişiler hissetmiştim karabasanın geleceğini sanki. neyse saat 4:30 sıralarında dalmışım ve bi anda olan oldu. yatmadan önce aklıma gelen şey başıma gelmişsi ve hemen dediğimi hatırladım kolum yataktan aşağı sarkmıştı sırt üstü yatıyordum. hemen kolumu oynatmak istedim fakat imkansızdı kımıldatamıyordum. yan dönmek istedim oda olmadı. hiç nir yerim kımıldamıyordu. bütün gücümle hareket etmeye çalıştım yine olmadı. hemen arkadaşları çağırmak geldi aklıma ve avazım çıktığı kadar bağırıyordum ama hiç kimse beni duymuyordu. aslında bağırıyorum ama ses çıkmıyo fakat bağırdığımı hissediyorum. dudaklarım dahi oynamıyordu onuda biliyordum. anlamıştım geldiğini ve son olarak dudaklarımı belki milimetrenin onda biri kadar oynatıp besmele çektim ve o anda titreyerek vücudum boşalıverdi ve kurtuldum. hala o günün etkisi vardır bende.

arkadaşlar bununla ilgili ufak bir tavsiye büyüklerimden öğrendiğim kadarıyla karabasanda korunma yolları..

uyurken yastığınızın altında sapı görünecek şekilde bir bıçak bulundurun.
yatmadan önce kesinlikle besmele çekin.
ve son olarak karabasanın varlığına inanın. fakat korkmayın (hakkında kötü konuşmayın ama). çünkü genellikle korkan insanlara ve hamile kadınlara gelir. annenize sorabilirsiniz hamilelik zamanında kesin gelmiştir.

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Yalan Değil yaşaNMIŞ..
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2009, 15:01:10 »
Paylaşım İçin TşkLer

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381