Gönderen Konu: "Norveç'i de yeneceğiz"  (Okunma sayısı 715 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Norveç'i de yeneceğiz"
« : 25 Mart 2007, 14:11:16 »
"Norveç'i de yeneceğiz"
A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde C Grubu'ndaki dördüncü maçında deplasmanda Yunanistan'ı 4-1 mağlup etti. Ay-yıldızlılar, aldığı bu galibiyetle puanını 12'ye yükseltti ve grup liderliğini sürdürdü.

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Yunanistan karşısında alınan farklı galibiyetten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Futbolculara 'Analar, babalar, kardeşlerin duaları var. Onların yüreklerini, yüreklerinizde hissedin. Sahaya öyle çıkın, böyle mücadele edin' demiştim. Şükürler olsun. Allah herkesin kalbine göre veriyor. Benim de kalbime göre verdi. Bu tarihi zaferi bana yaşattı.

Dolayısıyla da Türk milletine yaşattı. Norveç'i de Allah'ın izniyle yeneceğiz. Bu işe başımızı koyduk. Biz tüm ekip olarak bu davaya inandık. Almanya'da da Norveç'i yenip yolumuza devam edeceğiz. Gruptan birinci olarak çıkacağımıza inanıyorum. Norveç'i de yenersek, yüzde 70-80 yolu bitirmiş oluruz diyebilirim" ifadelerini kullandı.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...