Gönderen Konu: .:: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI ::.  (Okunma sayısı 10546 defa)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
.:: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI ::.
« Yanıtla #84 : 18 Mart 2007, 20:12:38 »
YA CEMAL 1 GÜN RAHAT DUR BÜTÜN OLAYLARDA BOŞROLDE SEN VARSIN 5 GÜN ÖNCEYE HARUNLA TARTIŞTIN GEÇEN GÜN SİHİRBAZLA Kİ BU ADAMLAR HİÇ LAF YAPMAZLAR BUGÜN DE BEHRAM LA BİR RAHAST DUR KARDEŞİM ;)

Nightmare kardeş istersen sana sorayım . sadece mantığınla cevap vermen yeterli.

Sen olsan napardın. ?

Maçın 60. dakikasında 1-1 devam eden bi maçta rakibin kornerden bi gol atmış. ve o golü izliyorsa. oyundan çıkarmısın ?

Peki çıktın diyelim ? bu hareketinle 3-0 hükmen yenilmen gerektiği halde rakibin seni tekrar davet edip bi 30 dakka daha oynatmaya izin vermişse. ve sen bunu kabul edip 60 dakika oynadığın takımı değişirmisin ?

ve en önemlisi kim olursa olsun böyle bi olay için. başkası sana küfrettiyse sende rakibine hakaret edermisin ?

YORUM SİZİN ..!!!!!!

BUNDADA HATALIYSAM EĞER HAMZA BENİ ANINDA BANLASIN OKE... ALLAHTAN SİHİRBAZLA BEHRAM KARSILASMAMIS YOKSA KIYAMET KOPARDI BEN BIKERE IZLETTIM DIYE BUKADAR LAFI YIYOSAM BEHRAM BI GOLU IKI KERE IZLIYO DIYE NELER OLURDU BİLEMEM....
sihirbaz gol izledim diye oyundan çıkmazdı  ;)

DOGRU ANANA KUFUR ETMESİNİ KABUL EDIYOSUN YANİ _??

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 18 Mart 2007, 20:29:03 »
iyide cemal sataşan gene sensin adama karı gibi oynadın demişin bana desen bende küfür ederim kusura bakma yani ;)

Çevrimdışı Resuced

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 18 Mart 2007, 20:39:23 »
anlamiyorum gol atıklarinda niye izlerler alt tarafı gol attin  ben gol attimda gecsin diye 50 defa  tusa basiyom  anlamiyorum böle insanlari valla
Sizin marka Oldunuz yerde Fiyatinizi biz KoYaRiZzz.

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 18 Mart 2007, 20:43:28 »
anlamiyorum gol atıklarinda niye izlerler alt tarafı gol attin  ben gol attimda gecsin diye 50 defa  tusa basiyom  anlamiyorum böle insanlari valla

haklısın kardeşim  ;)

Çevrimdışı Resuced

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 18 Mart 2007, 20:45:09 »
yeri deyil ama bide biri bi omffc acsin yaw canımmız sıkıldı  :D :D
Sizin marka Oldunuz yerde Fiyatinizi biz KoYaRiZzz.

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 18 Mart 2007, 20:59:06 »
YA CEMAL 1 GÜN RAHAT DUR BÜTÜN OLAYLARDA BOŞROLDE SEN VARSIN 5 GÜN ÖNCEYE HARUNLA TARTIŞTIN GEÇEN GÜN SİHİRBAZLA Kİ BU ADAMLAR HİÇ LAF YAPMAZLAR BUGÜN DE BEHRAM LA BİR RAHAST DUR KARDEŞİM ;)

Nightmare kardeş istersen sana sorayım . sadece mantığınla cevap vermen yeterli.

Sen olsan napardın. ?

Maçın 60. dakikasında 1-1 devam eden bi maçta rakibin kornerden bi gol atmış. ve o golü izliyorsa. oyundan çıkarmısın ?

Peki çıktın diyelim ? bu hareketinle 3-0 hükmen yenilmen gerektiği halde rakibin seni tekrar davet edip bi 30 dakka daha oynatmaya izin vermişse. ve sen bunu kabul edip 60 dakika oynadığın takımı değişirmisin ?

ve en önemlisi kim olursa olsun böyle bi olay için. başkası sana küfrettiyse sende rakibine hakaret edermisin ?

YORUM SİZİN ..!!!!!!

BUNDADA HATALIYSAM EĞER HAMZA BENİ ANINDA BANLASIN OKE... ALLAHTAN SİHİRBAZLA BEHRAM KARSILASMAMIS YOKSA KIYAMET KOPARDI BEN BIKERE IZLETTIM DIYE BUKADAR LAFI YIYOSAM BEHRAM BI GOLU IKI KERE IZLIYO DIYE NELER OLURDU BİLEMEM....

Kardeş Bu tür şeyleri neden foruma yansıtıyorsunu gidin msn de veya özel mesaj olarak halledin sorununuzu hamza abiye danışsaydın keşke ona yallasaydın bu resmi madem bu kadar kendini savunuyorsun bence forum da böle küfürlü şeler olmamalı ...
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Behram

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -15
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #90 : 18 Mart 2007, 21:03:08 »
Force bırak eğlensin çoluk çocuklar ya heralde zevk alıyolar :]

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 18 Mart 2007, 21:05:48 »
Force bırak eğlensin çoluk çocuklar ya heralde zevk alıyolar :]

:D KOP GİT BEHRAM HERSEY ACIK İYİKİ SIHIRBAZLA YAPMAMISSIN MACINI OKADAR DIYORUM...

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 18 Mart 2007, 21:08:39 »
iyide cemal sataşan gene sensin adama karı gibi oynadın demişin bana desen bende küfür ederim kusura bakma yani ;)

BENIM DEMEM LE ALAKASI YOK BEN ONA KARI GIBI OYNADIN DEDIM CUNKU HER DEFASINDA BOM BOS POZISYONDA ARKADAN DALIYODU ...
ORDA ZATEN GOLU NIYE İZLİYOSUN P... DEDİ O P... OKE ;) SONRA KUFURLERI SAYDIRDI