Gönderen Konu: Duyduğum En Komik Fıkra  (Okunma sayısı 606 defa)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Duyduğum En Komik Fıkra
« : 28 Ekim 2008, 17:28:15 »
 Duyduğum En Komik Fıkra

arkadaşlar bu topicte herkes hayatında duyduğu en komik fıkrayı paylaşsın ben başlıyorum

İSA ABİ (+16)
eski zamanlarda bi prenses varmış ve dinine çok bağlıymış ve ülkesinde bu prensese hayran olan bir genç. bu gencin en büyük hayali prensesi becermekmiş ve bunun için bi plan yapmış prensesin sarayına gizlice girmiş bi ağacın altına bi tabak yemek bi taşın yanına bi tabak tatlı ve bi duvarın arkasına bi bardak su koymuş sonra çıkmış prensesin yanına askerlere demiş ki ben prensesle görüşmek istiyorum hz. isayla konuşuyorum prensese bazı şeyler söylicek. tabi prenses bunu duyunca hemen kabul etmiş görüşmeyi adam prensesi görünce elini kulağına götürmüş ve demişki ne isa abi ağacın altına yemek mi koydun onu gidip yiyelimmi? prensen merak etmiş ve adamın tarif ettiği ağacın altına bakmışlarki bi tabak yemek yemişler yemeği prensesin ağzı açık kalmış tabi sonra adam yine elini kulağına götürmüş ne isa abi taşın orada tatlımı var onudamı yiyelim?gitmiş bakmışlarki gerçekten teşın orda bi tabak tatlı var onuda yemişler sonra tekrar elini kulağına götürmüş isa abi duvarın dibinde bi bardak su olduğunu söylüyor onuda gidip içelim bide gidiyolar gerçektende su var prenses inanıyor bu genç adamın hz. isayla konuştuğuna adam elini kulağına tekrar götürüyor ve diyorki kendi kendine yok isa abi bunu söyliyemem filan prenses çok merak ediyor söyle söyle noolur diye adamda isa abi sizi becermemi istiyor diyor prenses başlarda karşı çıkıyor sonra bi şartla kabul ediyor diyorki sadece başını sokacaksın ben bakireyim ve kendimi kocama saklıcam diyor adamda peki diyor giriyolar yatağa adam penisinin başını sokuyor sonra zevke geliyor ve tamamını sokuyor prensesin kızlığı gidiyor tabi prenses naaptın sen diye bağırıyor genç adamda arkasını döner ve yine kendi kendine söylenir YA İSA ABİ NE İTİYOSUN YA