Gönderen Konu: SÜRGÜN  (Okunma sayısı 511 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
SÜRGÜN
« : 19 Ağustos 2008, 11:08:39 »
tank taburunda askerlik yapan supi herkezle idaya girmekte ve kazanmakta.önce devreleri ni sonra alt devreleri ve üüst devrelerden sonra subay ve ast subayı da idaya girerek dolandırduktan sonra bu olyay tümende yayılır.ve diğer bölüklerede sıçrar ve diğer bölüklerde supi ile iddaya girer ve kaybeder ler.fena şekilde canı yanan tümen komutanı supi yi başka bir garnizona sürrüp kurtulmayı ister bunu yaparda.supi tekirdağ tank taburuna sürülür.supi yeni birliğine gitmeden ordada ünü ondan önce gitmiştir.
tugay komutanı tekirdağ ın tugay komutanını arar ve durumu izah ederken telefon hattı kesilir.ve tugay komutanı supi yi garnizona girer girmez nizamiyeden aldırır.ve odasına çeker olum bak burada efendi ol yoksa bitmez senin askerliğin diye tembih eder.supi degayat sakin evet komutanım der.ben diğer birliğimde adımda çıkan söylemlere itimat etmem der. ve tugay komutanına derki ben herşeyi biliyordum o yüzden beni sürdüler der.
neymiş o bildiğin olum diye sorar komutan
supi de cevaap verir komutanım sizin götünüz de bozuk para kdar ben var der...
komutan gülerek nasıl der.
supi de 10 tane tv ye idaya girmek ister komutanlaikomutan kabul eder.ve götünü supi ye gösterir ve olmadığını kanıtlar.supi evet yok muş siz kazan dınız derken teklefon çalar arayan supi nin iğer tugay komutanı bağırarak komutanım o askere sakın götünüzü göstermeyin bizle sizin götünüzü göreceim diye 30 tane tv idaya girdi der...