Gönderen Konu: 9. VE 22. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI[29MART-4 NİSAN]  (Okunma sayısı 5591 defa)

Çevrimdışı mehmetsen10

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 56
    • MSN Messenger - mehmet10numara@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • emniyetsporgücü
    • E-Posta
9. VE 22. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI[29MART-4 NİSAN]
« Yanıtla #24 : 02 Nisan 2007, 21:47:32 »
tebrikler ;)
Mehmetsen 0-3 Daywalkerx

Daywalkerx 4-0 Mehmetsen
tüm tebrik eden arkadaşlar saolun ;D

yaw illa bi hücum futbolu oynuyoz kardeşim.
biz bu oyunu ne için oynuyoz zevk için.yanii zevk almak için çok çok hücum yapmalıyız. ;D
ama benimgibi yaparsanız böyle fark yersiniz. :'( nedeni de sadece benim takımım sahaya hücumu düşünerek başladığı için ;D
bide şu var arkadaşar yaw ben madem hücum futbolu oynuyom  defansım da zayıf bunu hepiniz blionuz ve buna rağmen halaa defansa çok önem veriyonuz.
arkadaşlar benle yaparken sizde hücum futbolu oynayın.
zaten öyle de yenersinz böylede ;D ;D ;D
(serkan ve erdoğan )hariç :D

hücum futbolu güzeldir kardeşim bende genelde 3 savunma oynuyorum..ama herseyi tadında yapmak lazım..yani öle 4-5 adamı rakip cezasahaya yıkıp 3-4 defans adamını senin ceza sahana yıkıp orta sahada 2 adam bırakmak mantıklı bir taktik deil gibi gelio bana..saygı duyuyorum senin görüsündür..ama senin zevk anlayısın deişik o zaman..cnkü sen cok gol olursa ii diorsun..elbette iyi ama iyi bir savunma yapmakta,takım halinde bişeler yapmaya calısmakta güzel..senin gibi oyunda durmadan bos goller olacak adam yok cnkü..aslında sen futbolcu olarak tam bir gercek takım taktiği ile cıkman gerek ;)
bence sende taktik muhabbetine fazla girme artık..bizde 5 savunma 4 ortasaha ile karsılastık ama onun görüşüdür die saygı duyduk..yapma böle hagi yaww ;D
tamam kardeşim bundan sonra kendi oynadığım emniyetsporun taktiğini uygulayarak oynayacağım.
bundan sonra benle maçı olan arkadaşların işleri çok zor ;D

adı konulmamış olsada aslında biz 5. büyüğüz.EMNİYETSPOR

Çevrimdışı ermangs1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 78
  • zlatan İBRAHİMOVİC
    • MSN Messenger - erman_ercetin@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : 02 Nisan 2007, 23:59:16 »
erdoğan 2-3 zlatan
zlatan 2-1 erdoğan

eeeet en çok korktuğum maçı atlattım ii bi şekilde :D erdoan kardeşimle 2 güsel maç yaptık...güsel oyunundan dolayı erdoğanı tebrik ediyorum we onu şampiyonluk mücadelesinden uzaklaştırıyorum  :P ;D :D şampiyonluğa emin adımlarla gidiyorum  :) herkese başarılar arkadaşlar  ;)
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke,sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde..

...FoReVeR GaLaTaSaRaY SK...

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 03 Nisan 2007, 00:02:00 »
erdoğan 2-3 zlatan
zlatan 2-1 erdoğan

eeeet en çok korktuğum maçı atlattım ii bi şekilde :D erdoan kardeşimle 2 güsel maç yaptık...güsel oyunundan dolayı erdoğanı tebrik ediyorum we onu şampiyonluk mücadelesinden uzaklaştırıyorum  :P ;D :D şampiyonluğa emin adımlarla gidiyorum  :) herkese başarılar arkadaşlar  ;)

demiştim erman sana senin ordoganın sansına sansın sökmüyodur..gndüzde söledim 1 alırsın 2 alırsın sora böle tepetaklak olursun die erdogana..ya  oynayan hakeden almıs..sampionlukta cok co k avantajlısın kardeşim..basarılöar kalan maclarda
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...

Çevrimdışı ermangs1905

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 78
  • zlatan İBRAHİMOVİC
    • MSN Messenger - erman_ercetin@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : 03 Nisan 2007, 00:04:45 »
erdoğan 2-3 zlatan
zlatan 2-1 erdoğan

demiştim erman sana senin ordoganın sansına sansın sökmüyodur..gndüzde söledim 1 alırsın 2 alırsın sora böle tepetaklak olursun die erdogana..ya  oynayan hakeden almıs..sampionlukta cok co k avantajlısın kardeşim..basarılöar kalan maclarda
eyw kardeşim saolasın herkesi yensem bu kadar sewindmem ama özellikle erdiyi dewirmek çok hoşuma gitti  ;D herkesin nedense erdiye bi garizi war  ;D ;D ;D
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke,sen rüyanda göremezsin kupa bizim müzemizde..

...FoReVeR GaLaTaSaRaY SK...

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 03 Nisan 2007, 10:13:37 »
tebrikler zlatan ;)

beni yenen bayram etsin  ;D ;D ;D dün dark kafamı şişirdi ondan yenildim  :P :P :P
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : 03 Nisan 2007, 11:56:31 »
arkadaslar 2 haftadır maclarım sona kalıyooo..kusura  bakmayın...ama  benden kaynaklanmıyo..bana herzaman  uyuyo..mehmet  ve  serkan  görmemişti  galiba  mesajlarımı...masla  yapalım dedim demin ama onun hafta içleri müsait olmayısı biraz zorlastırıo..(ince işler anlayısla karsılayın artık  ması ;D)...bende hafta sonu yapamıcam sınavlar için balkese gitcem...hayırlısı artık...mas ben genelde müsaitim sen ne zaman hazırsan yaparız kardeşim

kardeşim pazartesi online oldum hatta senlede konuştun biliyosun ama ben seni saat 6,15 den 8,30-9 a kadar beklememe rağmen bu sefer de sen müsait olamadın sanırım ve birbirimizi göremedik benim en iyi ihtimalle cumartesi ewimde olarak maçımızı yapmamız mümkün görünüyor  ??? ??? ???

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #30 : 03 Nisan 2007, 12:00:35 »
tebrikler zltan
tebrikler dark
tebrikler daywalkerx

Çevrimdışı mehmetsen10

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 56
    • MSN Messenger - mehmet10numara@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • emniyetsporgücü
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : 03 Nisan 2007, 21:56:45 »
tebrikler erman kardeşim.
tebrikler ;)
Mehmetsen 0-3 Daywalkerx

Daywalkerx 4-0 Mehmetsen
tüm tebrik eden arkadaşlar saolun ;D

yaw illa bi hücum futbolu oynuyoz kardeşim.
biz bu oyunu ne için oynuyoz zevk için.yanii zevk almak için çok çok hücum yapmalıyız. ;D
ama benimgibi yaparsanız böyle fark yersiniz. :'( nedeni de sadece benim takımım sahaya hücumu düşünerek başladığı için ;D
bide şu var arkadaşar yaw ben madem hücum futbolu oynuyom  defansım da zayıf bunu hepiniz blionuz ve buna rağmen halaa defansa çok önem veriyonuz.
arkadaşlar benle yaparken sizde hücum futbolu oynayın.
zaten öyle de yenersinz böylede ;D ;D ;D
(serkan ve erdoğan )hariç :D

hücum futbolu güzeldir kardeşim bende genelde 3 savunma oynuyorum..ama herseyi tadında yapmak lazım..yani öle 4-5 adamı rakip cezasahaya yıkıp 3-4 defans adamını senin ceza sahana yıkıp orta sahada 2 adam bırakmak mantıklı bir taktik deil gibi gelio bana..saygı duyuyorum senin görüsündür..ama senin zevk anlayısın deişik o zaman..cnkü sen cok gol olursa ii diorsun..elbette iyi ama iyi bir savunma yapmakta,takım halinde bişeler yapmaya calısmakta güzel..senin gibi oyunda durmadan bos goller olacak adam yok cnkü..aslında sen futbolcu olarak tam bir gercek takım taktiği ile cıkman gerek ;)
bence sende taktik muhabbetine fazla girme artık..bizde 5 savunma 4 ortasaha ile karsılastık ama onun görüşüdür die saygı duyduk..yapma böle hagi yaww ;D
hüseyin kardeşm taktiğimi deşiştirdim 4-2-4 den (4-4-2 contra attack) a geçtim.ve ilk olarak yılmaz la maç yaptım hazırlık maçıydı ve 3-2 kazandım ;D
hattaa golümün birini orta sahadan attım yılmaza da sorabilirsin 100 yılın en güsel golleri arasına girerdi bu gol ;D

adı konulmamış olsada aslında biz 5. büyüğüz.EMNİYETSPOR

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #32 : 03 Nisan 2007, 22:02:27 »
erdoğan 2-3 zlatan
zlatan 2-1 erdoğan

tebrik ederim zlatan

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 05 Nisan 2007, 20:15:33 »
SADECE BİR ÖNERİYDİ BENİMKİSİ HAGİ...İLLA DEİŞTİR DEMEDİM YAWW...AMA DAHA İYİ OLUR GİBİ GELDİĞİ İÇİN ÖNERİMİ SUNDUM..AMA SANA SÖZÜMÜ UNUTMADIM ..BİR GECE SENİN TAKTİKLE MACLAR YAPACAGIZ HERKESİ FORWETW YIGIP ;D
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 05 Nisan 2007, 20:17:45 »
MAS:4  ULTRAHUSEYİN:2

ULTRAHUSEYİN:2  MAS:0

eline koluna yüreğine saglık mas kardeş...basarılar

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : 06 Nisan 2007, 01:27:45 »
MAS:4  ULTRAHUSEYİN:2

ULTRAHUSEYİN:2  MAS:0

eline koluna yüreğine saglık mas kardeş...basarılar

TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM SANADA BAŞARILAR...