Gönderen Konu: CEMİİLLL BURAYA !!  (Okunma sayısı 812 defa)

_D3M0N_TR

• Ziyaretçi
CEMİİLLL BURAYA !!
« : 20 Mayıs 2008, 10:51:34 »
BAK CEMİL HAMZA GİTMEDEN SİTEYİ BANA EMANET ETTİ...GELESİYE KADAR BİZ DÖRDÜMÜZÜN ADMİN KALICAĞINI SÖYLEDİ...NOLURSA OLSUN NE DRAGON NEDE BAŞKA ESKİ ADMİNE TEKRAR ADMİNLİK VERİLMİYECEK TAMAM MI ! BU HAMZANIN LAFIYDI GİDERKEN SANA EMANET DEDİ GÖZÜ ARKADA KALMICAĞINI SÖYLEDİ ADMİNLİKLERİNİ ALDIĞIMDAN DÜN TATSIZ OLAYLAR OLDU . AMA ONLARI TABİ CEZALANDIRDIM BUGÜN BANINI AÇTIM YANİ DRAGON'UN DÜN ADMİNLİĞİNİ ALDIĞIMIZDAN KÜFÜRLEŞTİ DAHA BURAYA GİRMEM DİYEN . ARTİSLEŞENDE OYDU . GÖRDÜMKİ ADMİNLİK VERMİŞİN İYİKİ IP BANLAMIŞ . ŞİMDİK NORMAL ÜYE YAPIP AÇTIM BANINI . AMA BURADAKİ AMACIM SAKIN DEDİĞİMDEN ÇIKMA . KİMSEYİ Bİ RÜTBE HAMZA VE APO GELENE KADAR TEK ADMİN BİZ KALICAZ . SİTE ZATEN BANA EMANET SENİNDE SINAVLARIN VARMIŞ . PEK SIK GİRMEZENDE GÖRMENİ İSTEDİM . DRAGON VE DİĞERLERİ NEKADAR YALVARSALARDA OLMAZ DE .

Çevrimdışı proximo

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 249
    • MSN Messenger - dj_b_o_m_b_a@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: CEMİİLLL BURAYA !!
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2008, 10:54:33 »
Sitede cok baslılık ii deildir ... Herkese admınlık veırlmeskı ztn a<q :D:D max 3 admın olur ... benım bıldıgım ...
Düşünmeden konuşanı düşünmeden yargılarım ....

_D3M0N_TR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2008, 10:55:27 »
biz 4 adminiz böylede kalıcak !

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2008, 11:03:33 »
ö.m atmış biri

halil abi selam ordamısın ben engin demon bni banladı ve  rütbemi aldı banımı acarmısın yalvarrım

bu ne la  :-X

tolga açıklasana

_D3M0N_TR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2008, 11:10:41 »
Evet Açıklıcam...Dün Hamza HerkesiN Rütbesini Aldı Bu Msn'den Tutturdu ver diye olaylar oldu dedim güvenlik için bir süreliğiine veremiyeceğiz dedim ! anlamadı . ya hade nolur benim ver diye yalvarmaya başladı hayır dedim hamzalan konuş dedim sora birden başladı görürsün sen felan tehditler mesut la bu beni davet etti ana bacı sovduler gerek kalırsa koyucam .

ben ilk başlarda sustum ve guldum çok fazla ileri gittiler bende küfür ettim . bu sabah yine girdim bi baktım hamachiden dolu küfür yağıo sitede heryere suçlu numarası yapıo banladım adami ZATEN HERKESİN RÜTBESİ ALINMIŞTI ! HAMZALAR GELİNCEYE KADARDA KİMSEYE ADMİNLİK VERİLMİYECEK ! HAMZANIN LAFI . En fazla Yöneticilik onuda hak edenlere Yağız mesela .

onun üyeliğine ceMAL girmiş yani onun bir suçu yok yinede veremem . site bana emanet 2-3 hafta yanlız tek admin olarak çalışacağım Cemil ara sıra giricek . ben hergünki gibi net'deyim . adam akıllı özür dilerlerse açarım banlarını .

Zaten tek Mete ve Dragon'un banladım deminde dragon'un banını açtım . tek yanlış mesajta tekrar uzaklaştırmak zorundayım .

mesut ise cemal gibi atıldı . Mete gelince onu biliriz tanırız ailesinin neler yaptığınıda unutmadık .

Hamza geldinde deliye döndü nasıl Admin oldu diye mesut iddia etmişti Hamzanin Bilgisi var diye hamza o anda herkesin Adminlik Rütbesini aldı bana emanet etti Siteyi ne yapıcağımıda söyledi . O Gelesiye Kimseye Rütbe Yok ! Kaşınanlar Anında Banlanıcak . O Kaşınanlarda sadece eski adminler ama şuan kimse öyle bişe yapmıyor .

SADECE BU DRAGON !

_D3M0N_TR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2008, 11:11:46 »
Sana gelince Halil mahksuz burda kurtma rolu yapma, beni zor duruma sokmak için elinden geleni yapıyorsun bunu özeldende sorabilirdin ;) mahksuz siteye yansıtma Konuşmucam sandın dimi . merak etme olaylardan senin haberin yok . Sen bilmek istediğinde de böyle yüzüne vurucam cevabı ;)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2008, 11:16:47 »
tmm ya sorun değil ikimiz anlaşılan kaldık 2 sinin dersleri varmış ztn(hamza,abdullah)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2008, 11:19:47 »
zuhahaha ;D

Yemin ederim öyle bir düşünce yoktu aklımda seni zor duruma bırakacak!

Ben sandım ki sen zaten eskiden sana msn den küfür edenleri banlıyodun.Bunuda öyle sandım ;)

Onun için sormak istedim ;)

O dragon 12-13 yaşında bebeyi admin yaparsanız site hacklenir ;)