Gönderen Konu: TOLGA İLE İLGİLİ ( HERKES OKUMALI )  (Okunma sayısı 1051 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
TOLGA İLE İLGİLİ ( HERKES OKUMALI )
« : 01 Ocak 2008, 23:33:04 »
Öncelikle Tolganin Nasil biri olduğunu taniyalim ,

Sitemize 31 Temmuz 2006 Da Kayit Olmuş.Oyunsitenizin İlk üyeleri arasında yer alır.Ama siteye yaklaşik Kayit olduktan 1 sene sonra düzenli olarak girmeye başlamiş.Kendisini 5-6 Aydir Yakinen taniyoruz.kayit olduğu ilk 2-3 ay içerisinde sürekli Üyelerle Tartışmaya girmiş ve Yazmiş olduğu kötü içerikli Mesajlardan ötürü 3-4 Defa Siteden uzaklaştirilmişti.Bu durum,Sitedeki Üyelerinde tolgaya olan bakışını değiştirmişti tabi.

Ekim ayında Moderatörlük başvurusunda bulunan tolga o günden itibaren kendisini gözle görülür oranda düzeltip Sitemiz için çalişmalara başlamişti.Deneme sürecini başariyla tamamlayip Site Moderatörü olan tolga,bundan yaklaşik 15-20 gün sonra T.Y için başvurmuştu.Sürekli yükselmeyi hedefleyen ve sitemizin yararına çalişip düzenlemiş olduğu başarili turnuvalar ve dizayn ettiği logolar ile ben dahil bir çok üyenin beğenisini toplamişti.

Ancak Az önce de söylemiş olduğum gibi siteye ilk girdiği aylarda Üyeler ile tartişmalara girip sitede sorun çıkarmasi onun bu yaptiklarina gölge düşürüyordu ve kendini kısa zamanda düzeltmesine rağmen Bazi üyelerin tepkisini almaya devam ediyordu.

Ben kendisini, son zamanlarda Sitemiz yararina yapmiş olduğu çalişmalar nedeniyle vermiş olduğum Yöneticilik Rütbesiyle ödüllendirmek istedim.Fakat Tolgaya verdiğim bu rütbe bazı üyelerimizin tepkisine neden olmuştu.O gün bu gündür Sitede Sürekli "İstenmeyen Adam" Pozisyonunda olmuştur.

Tolganin bu Pozisyona düşmesinden sonra toplanan bazi üyeler beni,onu banlamam konusunda ısrar etmişlerdi.İlk başta Bunu kabul etmesemde Daha sonra Tolgayi uzun bir aradan sonra ufak sebeplerden ötürü banlamak durumunda kalmiştim.Aradan bir kaç gün geçtikten sonra Kendisiyle özel olarak konuştum ve bana üyelerle bundan sonra eskisinden de çok daha iyi geçineceğini ve herkesin gönlünü almak için çalişacağini söyledi.Nitekim öyle de oldu.1 Hafta Boyunca rütbe almadan tüm üyeler ile arasını düzeltmeye çalişti fakat baziları onun özürlerini de kabul etmeyerek tolgayi tersledi.Özellikle son zamanlarda Sürekli üyelerden hakaret aldi.Bu durum beni de çok rahatsiz etmişti.

Geçen Gün hepimizin bildiği gibi bu hakaretlere ve küçümsemelere dayanamayarak siteyi bırakmak istemişti fakat onu bizim sitede dahi istemeyen Cemalin kapısına giderek Ondan kendi sitesinde rütbe istemesi onu benimde gözümden düşmesine sebebiyet verdi. Fakat Her şeyin Konuşularak Halledileceği gibi bu meseleyi de onunla konuşarak halletmek istedim.Olayin aslını ve neden böyle bir şey yapmiş olduğunu az önce öğrenmiş bulunuyorum.Kendiside siteyi bırakmaktan dolayi pişmanlik duyduğunu defalarca dile getirdi

Tolgayi Bu 6-7 Aylik süre zarfında tanidiğim kadariyla özellikle son dönemlerde kendini büyük ölçüde düzeltip sitemiz için elinden geldiğince çalişmasını takdir ettiğimi belirtmek istiyorum.Bazi üyelerimiz onu burada istemese de kendisiyle bire bir oturup konuştuğunuz zaman gerçekten iyi niyetli biri olduğunu anlayacaksiniz.

Tolga,Geçen gün yaptiklarindan dolayi duymuş olduğu pişmanliği dile getirip benden özür dileyerek Oyunsitenize geri dönmek istiyor.Sitemizi gerçekten seven ve Oyunsiteniz için yararli çalişmalarda bulunabilecek birinin özrünü kabul ederek onu aramıza yeniden almayi uygun buldum.

Tolganin nasil biri olduğunu tam olarak bilmeyenler onu bundan sonra çok daha iyi taniyacaklarindan eminim

Saygılarımla

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
TOLGA İLE İLGİLİ ( HERKES OKUMALI )
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2008, 23:43:28 »
Vala Tolga aslında iyi biri ben severım onu.bazen tartışıo üyelrle ama son zamnlarda çok daha iyi olmaya başladı.şimdiden sonrada kendini düzeltrse aramıza dönsün çok isteriz