Gönderen Konu: BARIŞ AKARSU YOĞUN BAKIMDA:(  (Okunma sayısı 54693 defa)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
BARIŞ AKARSU YOĞUN BAKIMDA:(
« Yanıtla #360 : 03 Temmuz 2007, 00:21:59 »
ya harun bi defol git şu topicten yaw moral bozmaktan başka bi işe yaramazmısın sen bak kalbini kırmak istemiyorum ama kaçıncı kez yapıyosun bunu bizde senden iyi biliyoruz durumunun kötü olduğunu zaten bende yazdım kendimizi hazırlayalım diye ama bunları durup durup yazmana gerek yok zaten seni ilgilendirmiyor bu konu onun için girme...
big yanlış yapıorsun acı olan gerçekler mı üzdü seni bana çatma adam gibi msj attık töbe töbe ayrıca defol mefol ayakları yapma nyse .
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #361 : 03 Temmuz 2007, 00:23:05 »
şafak sen karışma
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #362 : 03 Temmuz 2007, 00:23:30 »
ya harun bi defol git şu topicten yaw moral bozmaktan başka bi işe yaramazmısın sen bak kalbini kırmak istemiyorum ama kaçıncı kez yapıyosun bunu bizde senden iyi biliyoruz durumunun kötü olduğunu zaten bende yazdım kendimizi hazırlayalım diye ama bunları durup durup yazmana gerek yok zaten seni ilgilendirmiyor bu konu onun için girme...
big yanlış yapıorsun acı olan gerçekler mı üzdü seni bana çatma adam gibi msj attık töbe töbe ayrıca defol mefol ayakları yapma nyse .
harun herkesın moralı bozuk bıraz ıdare et ayruıca buraya  bırme bak guzel dılle soyluyrm

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #363 : 03 Temmuz 2007, 00:23:37 »
tmm uzatmayin beyler

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #364 : 03 Temmuz 2007, 00:23:37 »
dediğimi dedim hala aynı fikirdeyim bidaha bu konu hakkında mesaj yazmamanı istiyorum zaten yazacağın mesajlar umrumda değil

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #365 : 03 Temmuz 2007, 00:25:35 »
ya hamza tartışmıorum bak önceki msjıma durumu kötü sakıp sabancıdda öle oldu demiştim big sexi doldu heralda bana patladı
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı adu1

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 16
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #366 : 03 Temmuz 2007, 00:29:31 »
Bugün saatlerce ağladım.Barış Abi seni çok seviyoruz.Eğer Tarkan'a aynı durum olsaydı bu kdr üzülmezdm herşey o arabayı süren kızın yüzündn oldu o kaza hiç yoluna geldi  yeter artık uyann yalvarıyorum gerekirse seni bi daha hiç görmeyeyim fakat yaşa lütfen yaşadığını bilelelim lütfen bunu bize yapma nolurrr dayan DUALARIMIZ seninle

Arkadaşlar abimiz iyileşene kdr avatarımızı Abimizin resminden yapmaya söz wermiştik.Lütfen katılım daha çok olsn eğer ona bir şey olursa yalancı yarimi fln izlemicem tabii yalancı yarim dvm ederse...

PieRo-KRaL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #367 : 03 Temmuz 2007, 00:29:55 »
bende patlıcam sana

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #368 : 03 Temmuz 2007, 00:31:50 »
Bugün saatlerce ağladım.Barış Abi seni çok seviyoruz.Eğer Tarkan'a aynı durum olsaydı bu kdr üzülmezdm herşey o arabayı süren kızın yüzündn oldu o kaza hiç yoluna geldi  yeter artık uyann yalvarıyorum gerekirse seni bi daha hiç görmeyeyim fakat yaşa lütfen yaşadığını bilelelim lütfen bunu bize yapma nolurrr dayan DUALARIMIZ seninle

Arkadaşlar abimiz iyileşene kdr avatarımızı Abimizin resminden yapmaya söz wermiştik.Lütfen katılım daha çok olsn eğer ona bir şey olursa yalancı yarimi fln izlemicem tabii yalancı yarim dvm ederse...

duygulandım walla adu .
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #369 : 03 Temmuz 2007, 00:33:18 »

inşallah kardeşim bende bildiğiniz gibi 3-4 gündür çok keyifsizim moralim çok bozuk ne yemek yemek ne fifa oynamak ne gezip dolaşmak geliyor içimden ama maalesef haberler istediğimiz yönde değil inşallah en son mesaj yazan uğur abinin dedikleri doğrudur ki doğruluğundan eminim dizi hakkında bizlere verdiği bilgilerin hepsi doğru çıktı bizden biridir o da yani ne gerekiliyosa yapılsın ...

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #371 : 03 Temmuz 2007, 08:42:04 »
Ya inş iyileşir yaw  :'(
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!