Gönderen Konu: BARIŞ AKARSU YOĞUN BAKIMDA:(  (Okunma sayısı 54692 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
BARIŞ AKARSU YOĞUN BAKIMDA:(
« Yanıtla #156 : 01 Temmuz 2007, 01:30:39 »
Barış Akarsu'nun doktorlarıyla görüşen RTÜK Başkanı Akman, hastane çıkışında olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, "Doktorları yarın yeniden bir tomografi çekmeyi düşünüyorlar. Dua etmek gerekiyor. Tabii bugünden yarına bir anda sorunun çözülmesini beklemek zor. Uzun süreli bir tedavi olabilir. O nedenle sevenlerinin, yakınlarının uzun bir maratona kendilerini hazırlamaları lazım. Genç olması, hayat dolu olması tedavisini olumlu etkileyen unsur. Sağlığına kavuşacağına inanıyorum. Temenni ediyorum,

dua ediyorum" ºeklinde konuºtu.

Ünlü ºovmen Mehmet Ali Erbil ise eºi Tu?ba Erbil ile birlikte geldi?i hastanede, "Allah yardımcısı olsun. 24 saati atlatmış ama bundan sonrası da önemli. Hastanede hayata döndürmüşler. Sevenleri dua etsin" açıklamasında bulundu.

Öte yandan olayı duyar duymaz hastaneye koşan Barış Akarsu'nun rol arkadaº? Merve Sevi, gündüz de hastaneden ayrılmadı. Ağlamaktan bitkin düşen oyuncu, bir ara kaldığı oteline gidip, kı?sa bir istirahatin ardından yeniden hastaneye döndü. iyi bir haber aldıklarında basın mensuplarıyla paylaşacaklarını belirten Sevi, "Solunum kendi kendine olmaya başlamış. Çok kuvvetlidir benim arkadaşım. Ben onu buradan çıkarken göreceğim" şeklinde konuştu. Geçtiğimiz yıl bir reklam filminde Akarsu'nun içinde

bulunduğu otomobilin 8 takla attığı sahneyi çektiklerini ifade eden Sevi, "O zaman da yine doğum günüydü. Bu kez gerçeği oldu. İyi olacağına inanıyorum. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum" dedi.

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 01 Temmuz 2007, 01:32:25 »
'Fren Yapacak Fırsatım Olmadı'

Resmi büyütmek için tıklayın  Barış Akarsu'nun İki Arkadaşının Hayatını Kaybettiği, Genç Sanatçının Komaya Girdiği Kazada Kamyon Şoförü Kazayı Anlattı.

BARIŞ AKARSU'NUN İKİ ARKADAŞININ HAYATINI KAYBETTİĞİ, GENÇ SANATÇININ KOMAYA GİRDİĞİ KAZADA KAMYON ŞOFÖRÜ KAZAYI ANLATTI.

Jandarma tarafından gözaltına alınan kamyon şoförü Çetin, "İzmir'den gelip Bodrum'a gidiyordum. Kavşağa yavaşlayarak girmeme, selektör yapıp korna çalmama rağmen Torba tarafından gelen araç aniden kavşağa girdi. Ne fren yapmaya ne de yönümü değiştirme fırsatım oldu. Sürücünün kavşağa bakmadan hızla gireceğini tahmin edemedim. Çok üzgünüm" dedi.   

ARKADAŞLARI PERİŞAN

Barış Akarsu'nun gelişini otelde bekleyen arkadaşları, kaza haberiyle şoke oldu. 29 Haziran 1979 doğumlu Barış Akarsu'nun, doğum gününde geçirdiği korkunç kazayı öğrenen yakınları, arkadaşları, hayranları ve söz yazarı Metin Sözüçetin hastaneye koştu. Sözüçetin, Akarsu'nun İstanbul'a sevki için ambulans uçak getirilmesini önerdi. Doktorlar, sanatçının durumunun kritik olduğunu, hareket ettirilmemesi gerektiğini belirterek kabul etmedi. Akarsu'nun, çekimleri Bodrum'da süren 'Yalancı Yarim' dizisinde başrolü paylaştığı, 'Naz' karakterini canlandıran Merve Sevi, hastaneye geldiğinde baygınlık geçirdi. Sevi'ye doktorlar müdahale etti.

AİLESİ BODRUM'DA

Bu arada ünlü sanatçının Zonguldak'ta oturan anne ve babası Bodrum'a hareket ederken, müzik dünyasından bir çok ünlü ismin de Barış Akarsu'yu ziyaret için yola çıktıkları öğrenildi!.. 

PieRo-KRaL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #158 : 01 Temmuz 2007, 01:42:51 »
hastaneden resimler fln varmı peki

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 01 Temmuz 2007, 01:57:06 »

Shot at 2007-06-30

PieRo-KRaL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #160 : 01 Temmuz 2007, 01:58:45 »
saolasın olm su msnyi ekle yav nadir_piero@w.cn

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 01 Temmuz 2007, 01:59:42 »
SON DAKİKA!.. HALA YOĞUN BAKIMDA BULUNAN BARIŞ AKARSU’NUN SAĞLIK DURUMUNDA GELİŞME!.. DETAYLAR İÇERDE!..

30/6/2007 23:24

Özel Bodrum Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde bulunan Barış Akarsu’nun sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Fakat son dakikada aldığımız haberlere göre yapılan tedavilere Akarsu’nun tepki vermeye başladığı ve ufak da olsa sağlığında iyileşme sağlandığı açıklandı.

Doktorlar, Akarsu’nun sağlık durumunda iyileşme gözlendiğini belirtti.

Dualarımız seninle Barış…

sevindirici bi hbr ama hala durumu kritik :(

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 01 Temmuz 2007, 02:05:11 »
ağa bu haberi 2 saat önce verdim

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 01 Temmuz 2007, 02:07:07 »
ağa bu haberi 2 saat önce verdim
kusura bakma görmemişim kardeşim ben bu iyiye gidiş için görmeyenleri bilgilendirmiş olurum  ;)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 01 Temmuz 2007, 02:07:53 »
atv yi açın!!!!!!!!!

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #165 : 01 Temmuz 2007, 02:10:07 »
Savaş Ay bağlantı yaptı doktor hala durumu çok kritik diyo ben ümidi kesmeye başladım :(

PieRo-KRaL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #166 : 01 Temmuz 2007, 02:28:26 »
savaş ay ağlıcaktı programda

Çevrimdışı meert

• 3. SINIF UYE
  • Puan 50
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 01 Temmuz 2007, 08:11:37 »
ARKADAŞLAR BARIS AKARSUNUN BEYNINDEKI ODEM GITTIKCE BUYUMEYE BAŞLIYORMUS