Gönderen Konu: BARIŞ AKARSU YOĞUN BAKIMDA:(  (Okunma sayısı 54336 defa)

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BARIŞ AKARSU YOĞUN BAKIMDA:(
« Yanıtla #432 : 04 Temmuz 2007, 18:00:30 »
Barış için umutlu bekleyiş!
02 Temmuz 2007 Pazartesi 00:01
Barış Akarsu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi. İşte doktorunun sözleri
Özel Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Bedrettin Ulusoy, Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu'nun kritik durumunun sürdüğünü bildirdi.

SAĞLIK DURUMUNDA BİR GELİŞME YOK

Bedrettin Ulusoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, Barış Akarsu'nun sağlık durumunda dünden beri olumlu ya da olumsuz bir gelişme olmadığını söyledi. Akarsu'ya ödem tedavisi uyguladıklarını anlatan Ulusoy, şöyle konuştu:

"Biliyorsunuz daha önce bir basın açıklaması yapmıştık. Basın açıklaması çok fazla bilgi talebi olduğu için yapılmıştı. Şu anda biraz önce de bazı televizyon kanallarına açıklama yaptığımız gibi hastanın durumunda önemli bir değişiklik yok. Hayati tehlikesi, derin koması, kritik durumu devam ediyor. Nörolojik anlamda bir iyileşme yok. Tabii ki küçücük de olsa bir umut varsa o umut için hepimiz ekip olarak hastayı ayakta tutmak ve olası iyileşmeler için hazır bulundurmak amacı ile mücadele ediyoruz."

BASIN AÇIKLAMASI DURUMUNDA BİR DEĞİŞİKLİK OLURSA

"Bundan sonraki basın açıklamasını hastanın durumunda bir değişiklik olursa yapacağız. Dediğim gibi hastanemize kabul edildiği günden bugüne kadar nörolojik iyileşme ne yazık ki kaydedilmiş değil. Belirgin bir değişiklik olmadı. İlaç tedavisi hala devam ediyor. İyileşme olması durumunda çok yavaş iyileşir."

" Beyin biliyorsunuz nörolojik organların en önemlisi bütün hayati fonksiyonların kontrol edildiği bölge ve en ciddi yarayı başka bir yerinden değil beyninden almış durumda Barış Bey. Dolayısıyla böyle bir yaralanma sonrasında iyileşme de uzun bir süreç alacak eğer olursa tabi.'

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #433 : 04 Temmuz 2007, 18:00:56 »
en açık mesaj bu heralde artık bilmedik yorum yapamyın

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #434 : 04 Temmuz 2007, 20:09:59 »
ya kardeşim haberi buraya yazıyosun tarihinide mi görmüyosun pazartesi gününe ait o haber...
Doktorlar dün açıklama yaptılar artık durumunda bir değişiklik olunca sizleri bilgilendircez dediler..
Bugün ise hala durumu aynı ve doktorlar bilgi vermediler...

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #435 : 04 Temmuz 2007, 20:10:13 »
SON DAKİKA!.. HALA YOĞUN BAKIMDA OLAN BARIŞ AKARSU’NUN BABASI SELAHATTİN AKARSU CANLI YAYINDA DUYGU DOLU AÇIKLAMALAR YAPTI!.. OĞLUNUN KULAĞINA SÜREKLİ BİRŞEYLER FISILDAYAN SELAHATTİN BEY, BARIŞ’A NELER SÖYLEDİ?.. SİZİ HÜZNE BOĞACAK VE UMUT IŞIĞINIZI ARTTIRACAK AÇIKLAMALAR İÇİN TIKLAYIN!..

4/7/2007 19:20

Canlı yayına bağlanan Barış Akarsu’nun babası Selahattin Akarsu duygulu ve umut dolu açıklamalar yaptı…

Selahattin Bey, “Oğlumun sağlık durumuyla ilgili doktorların söylediklerinden başka bir şey bilmiyoruz. Siz ne biliyorsanız biz de onu biliyoruz. Biz de o umut ışığını bekliyoruz. Şiirler ve sözler söylüyoruz Barış’a. Yanına gidip duygularımızı söylüyoruz hayata daha sıkı bağlansın diye. Ben Barış’a kızdım biraz. Kalk dedim daha maça gideceğiz, Bodrum’dayız kalk eğleneceğiz daha dedim. Yaşama dönmesini istediği şeyleri söyledik kulağına. Oğlum yaşama sevinci olan, yaşamayı seven bir insandır. İnsanlar da oğlumu severdi. İçimde bir ateş bir yanma yok benim. Ben Barış’ın aramıza döneceğine inanıyorum. Çevremizden aynı duruma düşmüş ve kurtulmuş örnekler geliyor ve bu bize daha çok umut veriyor. Ben insanların Türk insanının oğlum için dua etmesini, o pozitif enerjiyi oğluma göndermesini istiyorum. Hep beraber bir mucize yaratalım. Bu ülkeye benim Barış’ımın ihtiyacı var” konuşmasıyla herkesi duygulandırdı.

Bu arada Barış Akarsu’nun doktorları Barış’ın organlarının kendisini yenilemesi için uykuda tutulduğunu açıkladı.

Dualarımız seninle Barış…

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #436 : 04 Temmuz 2007, 20:13:09 »
tamam ensonki gelişmeler bu saçmalama durum değişmedi kendin deyosun

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #437 : 04 Temmuz 2007, 20:14:01 »
tamam ensonki gelişmeler bu saçmalama durum değişmedi kendin deyosun
ya ne dediğin belli değil ne saçmalaması eski haberleri buraya getirme

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #438 : 04 Temmuz 2007, 21:59:52 »
jenn tarafından gönderildi 
evet arkadaşlar bugünün raporunu vereyim size..bodrumla kurduğum iletişim sonucu,barışın yanına aile yakınları sokulmuş,duygularını dile getirmişler.bir stüdyoda ayrıca ailesinin ses kaydı yapılmış,ve sevgili boğaç gökmen yani amasra ve vazgeçme adlı şarkılarının bestecisi gitarıyla kayıt yapmış.bütün gece bunlar yoğun bakım odasında barışa dinletilecekmiş.odaya giren bir yakınının dediği ise şu.bir çocuk gibi uyuyor vücudunda tek bir yara izi yok..gözündeki morluklar azalmış...hafif bir şişlik varmış yüzünde..zaten uyutuluyormuş.bütün mesele ödem tedavisine cevap vermesinde..sizlerden istediğimiz yürekten gönlünüzden duanızı esirgemeyin.sadece ayet değil.içten yürekten dualarınızı okuyun..

dizifilm.comdan alıntıdırr
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #439 : 04 Temmuz 2007, 22:09:21 »
Barış Akarsu'nun yoğun bakımdaki fotoğrafları ilk kez ortaya çıktı.

Günlerden beri Özel Bodrum Hastanesi bahçesinden yayın yapan DHA Canlı yayın aracına kimliği bilinmeyen birisi zarf içinde CD bıraktı.

CD'den Barış Akarsu'nun yoğun bakım ünitesindeki fotoğrafları çıktı. Fotoğrafların 1 Temmuz Pazar günü çekildiği belirtilirken kim veya kimler tarafından çekildiği ise tespit edilemedi.

Üzerinde `Yetkiliye Verin, Başarılar' yazan zarfın içinden çıkan fotoğraflarda sanatçının durumunu gözler önüne serdi.

----------------------------------------------

Barış Akarsu'nun kurtulma umudu azaldı

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan sanatçı ve oyuncu Barış Akarsu'nun kurtulma umudunun azaldığı açıklandı.

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve Bodrum'da bulunan Özel Bodrum Hastanesinde tedavi altına alınan Barış Akarsu'nun sağlık durumu hakkında basın toplantısı düzenleyen hastanenin başhekimi Opt. Dr. Abdullah Servet, sanatçı için yapılabilecek her şeyi yaptıklarını söyledi. Servet, şöyle konuştu:

''Yapılacak başka bir tedavi yöntemi yok. Yapılan tedavi ve desteklere rağmen kurtarma umudumuz azaldı. Bazı organlarda yetmezlik olunca biz hastayı tıbbi tedavi ile destekledik. Ama bugün bu fonksiyonlarda yetmezlik belirtisi azaldı. Bu nedenle hastayı kurtarma umudumuz azaldı.''

Barış Akarsu'nun acılı babası konuştu

Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu, ''Benim ülkemde trafik kazalarından, cinayetlerden ve terörden hiç kimsenin canı yanmasın'' dedi.

Geçen Cuma günü geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve 4 gündür Bodrum'da özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen sanatçı Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu, oğlunun tedavi gördüğü hastane önünde gazetecilerle konuştu.

Oğlunun ismini 1979 yılında ''Barış'' koyduğunu ifade eden Akarsu, ''Ben, tüm dünyada ve ülkemizde barış olsun diye oğlumun ismini Barış koydum. Lütfen Barış'a sahip çıkın'' dedi.

Oldukça bitkin ve yorgun gözüken baba Akarsu, basın mensuplarından olumsuz haber yapmamalarını isteyerek, ''Siz de onu çok seviyorsunuz, Barış'ı sevmeyen basın mensubu olamaz. Onu beraber çağıralım. Sakın ha onun sevenlerini umutsuzluğa sevkedecek haberler yapmayın. İnadına, inadına, inadına olumlu haberler yapın'' diye konuştu.

''BARIŞA, KARDEŞLİĞE SAHİP ÇIKIN''-

Barış Akarsu'nun tüm ülke tarafından sevildiğini belirten Akarsu, ''Tüm ülke onu sevdi. Lütfen ona sahip çıkın. Onun milyonlarca sevgilisi var. Barış'a sahip çıkın. Oğlumun ve tüm Türkiye'nin ihtiyacı barış'' diyerek bağırdı.

Türkiye'de yaşanan trafik kazalarına isyan eden baba Akarsu, şöyle konuştu:

''Benim ülkemde trafik kazalarından, cinayetlerden ve terörden hiç kimsenin canı yanmasın. Ana yürekleri yanmasın istiyorum. Türkiyem benim güzel ülkem. Bu ülkede trafik kazalarında binlerce insan ölüyor. İlk kez Bodrum'a geldim, yollara baktım, yollar karanlık. Bir kişi daha o kavşakta ölürse bunun hesabını soracağım, beni yalnız bırakmayın.''

Gözyaşlarına hakim olamayan acılı baba, yakınları tarafından hastanenin içine götürüldü.

Çevrimdışı PCaNeR

• 3. SINIF UYE
  • Puan 527
  • ..::MetallicA::..::LoST::..
    • MSN Messenger - jedi_caner@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #440 : 04 Temmuz 2007, 22:44:10 »
İnşallah kurtulur

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #441 : 04 Temmuz 2007, 22:45:51 »
Barış Akarsu'nun yoğun bakımdaki fotoğrafları ilk kez ortaya çıktı.

Günlerden beri Özel Bodrum Hastanesi bahçesinden yayın yapan DHA Canlı yayın aracına kimliği bilinmeyen birisi zarf içinde CD bıraktı.

CD'den Barış Akarsu'nun yoğun bakım ünitesindeki fotoğrafları çıktı. Fotoğrafların 1 Temmuz Pazar günü çekildiği belirtilirken kim veya kimler tarafından çekildiği ise tespit edilemedi.

Üzerinde `Yetkiliye Verin, Başarılar' yazan zarfın içinden çıkan fotoğraflarda sanatçının durumunu gözler önüne serdi.

Barış Akarsu'nun kurtulma umudu azaldı

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan sanatçı ve oyuncu Barış Akarsu'nun kurtulma umudunun azaldığı açıklandı.

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve Bodrum'da bulunan Özel Bodrum Hastanesinde tedavi altına alınan Barış Akarsu'nun sağlık durumu hakkında basın toplantısı düzenleyen hastanenin başhekimi Opt. Dr. Abdullah Servet, sanatçı için yapılabilecek her şeyi yaptıklarını söyledi. Servet, şöyle konuştu:

''Yapılacak başka bir tedavi yöntemi yok. Yapılan tedavi ve desteklere rağmen kurtarma umudumuz azaldı. Bazı organlarda yetmezlik olunca biz hastayı tıbbi tedavi ile destekledik. Ama bugün bu fonksiyonlarda yetmezlik belirtisi azaldı. Bu nedenle hastayı kurtarma umudumuz azaldı.''

Barış Akarsu'nun acılı babası konuştu

Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu, ''Benim ülkemde trafik kazalarından, cinayetlerden ve terörden hiç kimsenin canı yanmasın'' dedi.

Geçen Cuma günü geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve 4 gündür Bodrum'da özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen sanatçı Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu, oğlunun tedavi gördüğü hastane önünde gazetecilerle konuştu.

Oğlunun ismini 1979 yılında ''Barış'' koyduğunu ifade eden Akarsu, ''Ben, tüm dünyada ve ülkemizde barış olsun diye oğlumun ismini Barış koydum. Lütfen Barış'a sahip çıkın'' dedi.

Oldukça bitkin ve yorgun gözüken baba Akarsu, basın mensuplarından olumsuz haber yapmamalarını isteyerek, ''Siz de onu çok seviyorsunuz, Barış'ı sevmeyen basın mensubu olamaz. Onu beraber çağıralım. Sakın ha onun sevenlerini umutsuzluğa sevkedecek haberler yapmayın. İnadına, inadına, inadına olumlu haberler yapın'' diye konuştu.

''BARIŞA, KARDEŞLİĞE SAHİP ÇIKIN''-

Barış Akarsu'nun tüm ülke tarafından sevildiğini belirten Akarsu, ''Tüm ülke onu sevdi. Lütfen ona sahip çıkın. Onun milyonlarca sevgilisi var. Barış'a sahip çıkın. Oğlumun ve tüm Türkiye'nin ihtiyacı barış'' diyerek bağırdı.

Türkiye'de yaşanan trafik kazalarına isyan eden baba Akarsu, şöyle konuştu:

''Benim ülkemde trafik kazalarından, cinayetlerden ve terörden hiç kimsenin canı yanmasın. Ana yürekleri yanmasın istiyorum. Türkiyem benim güzel ülkem. Bu ülkede trafik kazalarında binlerce insan ölüyor. İlk kez Bodrum'a geldim, yollara baktım, yollar karanlık. Bir kişi daha o kavşakta ölürse bunun hesabını soracağım, beni yalnız bırakmayın.''

Gözyaşlarına hakim olamayan acılı baba, yakınları tarafından hastanenin içine götürüldü.

http://samanyoluhaber.com/index.php?khide=1&ghide=1&hid=57765&sec=10

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #442 : 04 Temmuz 2007, 23:02:53 »
beyler starda 20 dk önce barış akrasu vefat etti diyo ya  :( :'(

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #443 : 04 Temmuz 2007, 23:04:06 »
arkadaşlar stardaki muhabir hastanede koşuşturma var yakınları ağlıyarak hastaneden ayrıldı 20 dakika önce vefat ettiği söylentileri var dedi inanmak istemiyorum doktor açıklamadıkça hiçbirşeye inanmak istemiyorum