Gönderen Konu: DEMON - Tekrar OyunSiteniz'de !  (Okunma sayısı 1646 defa)

Çevrimdışı DemoNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - oscdemon@live.de
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
DEMON - Tekrar OyunSiteniz'de !
« : 13 Mayıs 2010, 13:19:44 »
Selam Arkadaşlar,

Çok uzun süre oldu uğramıyalı. Okulumun yoğunluğundan ara vermek zorunda kalmıştım. Artık meslek yapıyorum burda ve herşey yolunda.

Sizi çok özlemişim, tekrar OYUNSİTENİZ'E Girmek çok ayrı bir his. Pek giremesemde, Turnuvalarda oynucağım sizlerle.

Şuanada'da 'FİFA 1O' Oyununu indiriyorum zaten..

Yeni kişiler varsa, kısaca kendimi anlatayım :

Adım Tolga, 18 yaşındayım ve Almanya / Nürnberg' Şehrinden katılıyorum. Oyunsiteniz'in en eskilerindenim..

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2010, 19:58:37 »
Hoşgeldin Tolga.Nasılsın.Siteye dönmene sevindim eskileri özlüyorduk :) Yeni organizasyonlara hazır olun şimdi :)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2010, 22:46:14 »
Tolga bir daha kaybolma bir yerlere. Seni bu sitenin kalıcı yöneticileri arasında görmek istiyorum. Yönetim kurulunda özellikle eskilerden adamlarımız olursa daha başarılı olacağımızı düşünüyorum. Online saatini arttırabilirsen seni sadece oyuncu olarak değil organizatör olarak görelim. Bu arada eski üyeliğinden girsene 15 bin küsur mesaj vardı

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2010, 19:09:47 »
HOŞGELDİN  :av :av :av :av :av :av

Çevrimdışı DemoNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 15 Mayıs 2010, 14:49:03 »
Hoşgeldin Tolga.Nasılsın.Siteye dönmene sevindim eskileri özlüyorduk :) Yeni organizasyonlara hazır olun şimdi :)

Hoşbulduk, Çok iyiyim . Sizleri sormalı ? Ben hazırım zaten :)

Çevrimdışı DemoNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 15 Mayıs 2010, 14:52:05 »
Tolga bir daha kaybolma bir yerlere. Seni bu sitenin kalıcı yöneticileri arasında görmek istiyorum. Yönetim kurulunda özellikle eskilerden adamlarımız olursa daha başarılı olacağımızı düşünüyorum. Online saatini arttırabilirsen seni sadece oyuncu olarak değil organizatör olarak görelim. Bu arada eski üyeliğinden girsene 15 bin küsur mesaj vardı

Haklisin Hamzam :D kusura bakma . Nese o okul dönemi bitt, artik hep burdayim zaten. Artirmaya çalışacağım kızdan vakit buldukca burda takılıcam eskisi gibi..

Oyun son birkaç partı kaldı iniyor yakında tekrar eskisi gibi olucak oyunsiteniz. Şüpheniz olmasın..

Eski Üyeliğie gelince okadar cok vakit geçtiki unuttum üyelik ismi ile şifrelerini ama eğer sen birleştirebiliyorsan, isimler şöyle olmalı :

DeMoN
_DemoN_
DemoN
demoNN^
demoNN
demoN.
_D3MON_TR
_DeMoN_TR
DEMON
toLqa

...

Çevrimdışı DemoNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 15 Mayıs 2010, 14:53:17 »
HOŞGELDİN  :av :av :av :av :av :av

Hoşbulduk Yusuf :)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #7 : 15 Mayıs 2010, 17:21:43 »

Haklisin Hamzam :D kusura bakma . Nese o okul dönemi bitt, artik hep burdayim zaten. Artirmaya çalışacağım kızdan vakit buldukca burda takılıcam eskisi gibi..

Oyun son birkaç partı kaldı iniyor yakında tekrar eskisi gibi olucak oyunsiteniz. Şüpheniz olmasın..

Eski Üyeliğie gelince okadar cok vakit geçtiki unuttum üyelik ismi ile şifrelerini ama eğer sen birleştirebiliyorsan, isimler şöyle olmalı :

DeMoN
_DemoN_
DemoN
demoNN^
demoNN
demoN.
_D3MON_TR
_DeMoN_TR
DEMON
toLqa

...

Onları bugün yarın halledeceğim inşallah tamam.

Çevrimdışı DemoNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 18 Mayıs 2010, 16:01:21 »

DeMoN
_DemoN_
DemoN
demoNN^
demoNN
demoN.
_D3MON_TR
_DeMoN_TR
DEMON
toLqa

...

Onları bugün yarın halledeceğim inşallah tamam.

Tamam Kardeşim.