Gönderen Konu: Geri Döndüm. (FabregaS) :)  (Okunma sayısı 1477 defa)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Geri Döndüm. (FabregaS) :)
« : 19 Şubat 2010, 00:34:48 »
Selamun Aleykum OsC aiLesi Herkese Merhaba.

Nasılsınız arkadaşlar..Uzun zamandır giremediğim siteye yaklaşık 6 ay sonra ilk defa yazıyorum.Hamza abi bana öss ye hazırlanacağını artık siteye giremeyeceğini söylemişti ve siteyi bana emanet etmişti.Bu süre içinde farklı oyunlara merak salmam nedeniyle siteyle hiç ilgilenemediğim için Hamza abiden çok özür diliyorum.Artık geri döndüm ve siteyi eski günlerine geri getirmeye karar verdim.

FİFA 10 un beklenildiği gibi bir oyun olmaması Oyunsiteniz dahil bir çok turnuva sitesindeki etkinlikleri azalttı veya yok etti.Çoğu Fifacı da fifayı bırakıp Pes e geçtiler.Bundan dolayı Fifaya ilgi gün geçtikçe azaldı.Ancak bu duruma uzun bir aradan sonra DUR! demek istiyorum hep beraber..

Her şeyin eskisi gibi olması için elimden geleni yapmaya,eski turnuvaları kaldığı yerden devam ettirmeye,eski Oyunsiteniz kadrosunu tekrar geri getirmeye söz veriyorum!

Herkese İyi Geceler.

FabregaS

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2010, 17:24:30 »
Emre hoşgeldin yalnız bu süreçte siteden ayrı kalman kötü oldu. Benim yokluğumda siteyi çekip çevirecek sorumluluk alacak bir yönetici eksikliğini uzun zamandır hissediyor site. Şimdi Fifa 2010 evvelki seriler kadar beğenilmedi lakin bizim sitemiz sadece fifa sitesi değil. Benim aklımda bir kaç proje mevcut. Bunları yaza doğru geldiğim zaman hayata geçireceğim. Ben gelene kadar sitenin aktif kalması açısından mutlak surette turnuvalar düzenleyin. Online üye sorunumuz olmaya başladı. Aynı anda aktif üye sayısının 20'nin altına inmesini istemiyorum.Bunun için tek yapmamız gereken geniş katılımlı turnuvalar ve sorunsuz ilerleyebilecek ligler düzenlemek. Bu turnuvaları düzenleyecek yönetici kadrosunu oluşturmanı bekliyorum Emre

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2010, 00:26:27 »
Emre hoşgeldin yalnız bu süreçte siteden ayrı kalman kötü oldu. Benim yokluğumda siteyi çekip çevirecek sorumluluk alacak bir yönetici eksikliğini uzun zamandır hissediyor site. Şimdi Fifa 2010 evvelki seriler kadar beğenilmedi lakin bizim sitemiz sadece fifa sitesi değil. Benim aklımda bir kaç proje mevcut. Bunları yaza doğru geldiğim zaman hayata geçireceğim. Ben gelene kadar sitenin aktif kalması açısından mutlak surette turnuvalar düzenleyin. Online üye sorunumuz olmaya başladı. Aynı anda aktif üye sayısının 20'nin altına inmesini istemiyorum.Bunun için tek yapmamız gereken geniş katılımlı turnuvalar ve sorunsuz ilerleyebilecek ligler düzenlemek. Bu turnuvaları düzenleyecek yönetici kadrosunu oluşturmanı bekliyorum Emre

Hoşbulduk hamza abi..tüm arkadaşları çok özledim.benim küçüklüğüm bu sitede geçti ya :) öyle bir kenara atıp hiç bakmamak olmaz .. senden bir ricam olacak abi sitede fifa 10 bölümünü açmamız gerek artık sinoplu(tugay) dostumla beraber turnuvalara başlayacağız.yarın tüm fifa 10 hamachi ağlarını ekleyip ortam yapmam gerek :) msn adresimi unuttuysanız: emre--kartal@hotmail.com bir de adminligi elimden almışsın hamza abi kırıldım ama :D

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2010, 15:10:06 »
Merhaba

Hoşgeldin Emre. Uzun süre sitede aktif olmayan kullanıcıların yetkileri güvenlik sebebiyle alınmakta. Hamza hocanın onayı olduktan sonra hemen yetkini veririz ;) Siteye hoşgeldin.

Hoşbulduk hamza abi..tüm arkadaşları çok özledim.benim küçüklüğüm bu sitede geçti ya :) öyle bir kenara atıp hiç bakmamak olmaz .. senden bir ricam olacak abi sitede fifa 10 bölümünü açmamız gerek artık sinoplu(tugay) dostumla beraber turnuvalara başlayacağız.yarın tüm fifa 10 hamachi ağlarını ekleyip ortam yapmam gerek :) msn adresimi unuttuysanız: emre--kartal@hotmail.com bir de adminligi elimden almışsın hamza abi kırıldım ama :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2010, 13:42:08 »

Fifa turnuvaları bölümü sezon başında açilmişti ama turnuva düzenlenemedi bir tane bile. Eğer çevre yapmak konusunda kendine güveniyorsan rütbeni vereyim sen sorumluluğu al Fifa 2010 bölümüyle ilgilen Emre. Ne yapman gerektiğini biliyorsun. Kayıtları açtıktan sonra maximum 2 saat içerisinde kayıtların dolması lazım. Hemen ardından maç sürelerini fazla uzatmadan 2 günde bir tur ilerlersiniz. Şimdilik lig açmayın. Lig için çok sağlam üyelere ihtiyacimiz var ve genelde fiyasko ile sonuçlanıyor. Bu play off sistemli turnuvalarda başarıyı yakalarsak liglere geçeriz.

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2010, 17:01:49 »
hoşbulduk abdullah .. :) her şeyi ayarlıcam ben hamza abi merak etme =)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #6 : 05 Mart 2010, 18:41:13 »
tamam emre rütbeni de ayarladım. Bir daha uzak kalma bizden böyle