Gönderen Konu: sitenizin bedava reklamını verin  (Okunma sayısı 1511 defa)

Çevrimdışı onurates2703

• Osc Co-Admin
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 1056
  • ONUR ATEŞ
    • MSN Messenger - onurates2703@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - onurates2703@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • Parapsikoloji!
sitenizin bedava reklamını verin
« : 08 Mayıs 2010, 14:09:56 »
arkadaşlar bu site sayesinde sitenizin bedava reklamını verebilirsiniz tıklama başına 0.03$ kazanıyorsunuz günlük yaklaşık 0.5$ kazanıyorsunuz tabi bazı günler 1 $ olduğu oluyor 8 $ olduğunda 500 tıklamalık reklam verebilirsiniz bu sayede sitenizi beğenenler sitenizi devamlı ziyaret edecek beğenmeyenler ise hit artırmanıza yardımcı olacaktır isterseniz 10 $ a 10000 göstermelik banner reklam da verebilirsiniz
http://www.foreverptc.com/?ref=onurates2703

Kod: [Seç]
Merhaba arkadaşlar bu konumuzda yine paypal para kazanma ile paylaşım yapıcam,Bu sitedeye üye olduğunuz an zaten 4 dolar hesabınızda oluyor,bu siteye üyelik bi alt konuda vermiştim şimdi üye olucaksanız şuan yukardaki FOREVER PTC bannerine tıklayarak üye kaydınızı yapabilirsiniz..ForeverPTC tık başına kazan ile gerçekden kazanılıyor,şimdiki yazıcaklarımı iyice dikkate alınız ve gerçekden fazla kazanmaya başlıcaksınız ödemeler yapılıyor,sahtekar bir site değildir,PTC reklamlarına tıkladıkca site içindeki paranız   birikiyor,fakat burda biriken paranızı hemen paypal  hesabınıza aktarmamanızı öneririm sizlere... Site ingilizce olduğu için çalışma tarzını tam olarak bende anlamamıştım ama biras uğraştıkdan sonra sadece 5 günde 8 dolardan fazla nasıl kazandığımı sizlere kanıtlı bir şekilde göstereceğim..

FOREVER PTC tık başına kazançta sizlere yaklaşık 50 adet reklam verılmıstır bu reklamlara gün içersinde 1 kere tıklama yapabilirsiniz ve ün sonunda saatler sıfırlanınca tekr[tt][/tt]ar tıklama yaparak kazanabiliyorsunuz,yani hergün 50 ader reklam size yaklaşık 2dolardan fazla kazandırıyor üstelik reklamları incelemenize gerek yok sadece 25 saniye beklıceksınız ve saniye bitiminde rakamlar çıkıyor ilk cıkan rakamı dogrulamak ıcın yandaki aynı rakamı bulup tıklıyorsunuz sadece sizin 3 saniyenizi bile almaz hemen kazandıgınz para ite hesabına geçiyor neyse arkdaşlar uzatmayım zaten üye olduğunuzda nekadar basit olduğunu anlıyacaksınız..

işte şimdi size 5 gün içersinde kazandığım 8 doları aldığıma ait bir belge...
[img]http://img03.blogcu.com/images/p/a/r/parakazaan/56e5214d8a61e9679ce7242a77d6a41e_1267635755.bmp[/img]
Burada benim minimum olarak en az 8 dolar çekceğimi gösteriyor bende 8 dolardan fazla olduğu için para çekme butonum gorduğunuz gibi hazır yapmam gereken Email adresimi yazıp hesabıma paramı aktarcam yaptımda aktardım ama keşke aktarmasaydım diyebilirim sitenin içeriğini fazla bilmediğim için ilk param olduğu için birasda heycana kapılarak parayı aktardım...

Şimdi diyeceklerimi sizlerinde yapmanızı öneririm,oaranız 8 dolar olduğunda hesabınıza aktarmayınız,birkaç dolar daha biriktirip yaklaşık 10 dolar olduğunda Siteden reklam akınız yani siz nasıl reklamlara tıklayarak para kazanıyorsanız sizin satın alıdğınız reklamlara tıklandığında tıklayanların kazandığı gibi sizde kazanıyorsunu ve hiçbir kesintisi yok aksine kazancınıza kazanç katıyor,siz reklam tıklayarak ve reklamlarınıza tıklanarak 2 yerden para kazanıcaksınız ve size daha çok kazanmanın taktiklerini vericem önce reklam almayı anlatim.
[img]http://img03.blogcu.com/images/p/a/r/parakazaan/f3a681902c9e8970bdfb292630111840_1267636383.bmp[/img]
Yukarda gördüğünüz benim kendime ait panelim bakın 8 doları çekeli 2 gün oldu ve referden kazandığım kalan param 2 dolar ve küsüratı,ve kendim reklamları tıklayarak kazandığım ise üstündeki 1 dolar ve küsüratı..

Konumuz reklam alma ingilizcem fazla olmadığı için çeviri dil programı kullanarak siteyi incelme yapıyorum Yukarda işaretli olarak gösterdiğim yer ADVERTİSENMENTS türkcesi reklam alma, tıkladığınızda yukardaki işlemler çıkıcak ve siz en altaki BANNER ADVERTISING olanı tıklıcaksınız  buda yani benim buraya koyduğum bannerler gibi reklam alıcaksınız ver bannerlerinize tıklandığında para kazanıcaksınız bunun için bir sitenizin olmasına gerek yok çunkü bannerinizi para kazandığınız site içersinde tıklayarak para kazandığınız bölümde çıkıcak ver herkes tıklıcak..

BANNER ADVERTISING TIKLADIKDAN SONRA
[img]http://img03.blogcu.com/images/p/a/r/parakazaan/c7b12bae423dab35a872faa9f7d6e0a8_1267637021.bmp[/img]
Bu panelle karşılaşıcaksınız yukarıta target URL,Banner URL yazan yerlere ise yukarıda ilk verdiğim paneldeki yerde,

PROMOTİON TOOLS yazan bölümü tıklayarak size ait banner ve link URL lerinin kodlarını alıp buraya kopyalayarak yapıştıracaksınız..

CHOSE PLAN yazan yerde ok işaretini tıkladığınızda reklam tıklama fiyarları çıkıcak 10.bin tıklama karşılığında sizden 10 dolar alıcaklarını gösteriyor yada göründüğü gibi seçimi siz yapıcaksınız ama banner reklamı almak için en az 10 dolarınız gerek,peki nekadar kazanıcam diye düşünüyosanız 10 doların bir kaç katını kazancaksınız,siz 50 adet reklama tıklayarak yaklaşık 2 dolar kazanıyorsanız hesaplayın artık 10 bin tıklama olcak sizin için tıklıcaklar ve kazancı hesaplayamıcaksınız bile... Bu şekilde reklam alarak kazancınıza kazanç katabilirsiniz..

DİYER YAZACAĞIM KONUDA REFERANS'LAR SAYESİNDE BAŞKA BİR KAZANÇ ELDE ETMENİN YOLUNU ANLATACAĞIM... BU SİTEDE 4 ÇEŞİT PARA KAZANMA ŞEKLİ VARDIR 4 ADET KAZANÇ SİZİN 1 AYDA HEASABINIZI OLDUKCA KABARTICAK ÜSTELİK 4 ADER KAZAN + SİZİNDE REKLAMLARA TIKLAYARAK KAZANDIĞINIZ PARADA EKLENİNCE PAYPAL HESABINIZDAKİ PARAYLA İSTEDİĞİNİZ KADAR ALIŞVERİŞ YAPABİLME İMKANINIZ DAHA ÇOK OLUCAK.

ÜYE OLMAK İÇİN BANNERİ TIKLA. BOL KAZANÇLAR..
[url=http://www.foreverptc.com/?ref=onurates2703][img]http://www.foreverptc.com/images/banner1.png[/img][/url]
[glow=red,2,300]Alıntıdır[/glow]
benim referer linkimden üye olursanız sevinirim şu an 3 $ var 8 olunca gerçekten doğru mu anlayacağız
denemeye değer
http://www.foreverptc.com/?ref=onurates2703
3 günde 3 $ kazandım tabi 4 referer sayesinde ultimate alana kadar fazla etkilemiyor ama 5 $ a ultimate aldığınızda her refererin bir tıklamasına 0.04 $ veriyor şuan sadece 0.001
İletişim : onurates2703[at]yandex.com

Müzik dinle

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
internetten para kazanın(yeni)
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2010, 14:39:13 »
İnternetten para kazanma ile ilgili çok fazla yöntem mevcut şu an gerçekten. Yalnız internet başında ciddi bir gelir isteniyorsa günün 20 saati bunlarla uğraşmak lazım. Fazla vakit götürürken az para getiriyor hepsi. O yüzden bence değmez. Sağol yine de Onur

Çevrimdışı onurates2703

• Osc Co-Admin
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 1056
  • ONUR ATEŞ
    • Profili Görüntüle
    • Parapsikoloji!
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2010, 14:54:48 »
hamza abi bu diğerleri gibi değil  sistem çok yeni olduğundan adamlar üye toplamaya çalışıyor zaten fazla getirmez ama diğer sistemlere göre kat kat fazla getiriyor örneğin bux.to da günlük 18 reklam var 10 günde 1 $ kazanırken bu sistemde referalsiz günde 26 reklam çıktığından hepsine tıkladığınızda 0.78 $ kazanıyorsunuz
 saat 00.01 olduğunda yeni reklamlar çıkmadan tekrar tıklayabiliyorsunuz sabah o reklamlar silinip yenileri geliyor 8$ olduğunda 5 i ile ultimate hesap alıyorsunuz 10 tıklamaya 1.5 $ veriyor 26 reklam olduğuna göre ve referral lerden de bayaa bir para geldiğine göre diğer sistemlerden bi hayli yüksek ve reklamların çoğu türkçe zaten
hem süperteklif vb gibi dolandırıcı bir sistemde değil üye olurken adres kredi kartı vb istemiyor ama en fazla kazanabileceğiniz miktar 150 $ ı fazla geçemez fakat çok kısa sürede rapidshare premium alabilirsiniz zaten bir hit artırma sistemi çok fazla para getirmez ayrıca en fazla 15 dk :)

Müzik dinle

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2010, 18:44:06 »
hamza abi bu diğerleri gibi değil  sistem çok yeni olduğundan adamlar üye toplamaya çalışıyor zaten fazla getirmez ama diğer sistemlere göre kat kat fazla getiriyor örneğin bux.to da günlük 18 reklam var 10 günde 1 $ kazanırken bu sistemde referalsiz günde 26 reklam çıktığından hepsine tıkladığınızda 0.78 $ kazanıyorsunuz
 saat 00.01 olduğunda yeni reklamlar çıkmadan tekrar tıklayabiliyorsunuz sabah o reklamlar silinip yenileri geliyor 8$ olduğunda 5 i ile ultimate hesap alıyorsunuz 10 tıklamaya 1.5 $ veriyor 26 reklam olduğuna göre ve referral lerden de bayaa bir para geldiğine göre diğer sistemlerden bi hayli yüksek ve reklamların çoğu türkçe zaten
hem süperteklif vb gibi dolandırıcı bir sistemde değil üye olurken adres kredi kartı vb istemiyor ama en fazla kazanabileceğiniz miktar 150 $ ı fazla geçemez fakat çok kısa sürede rapidshare premium alabilirsiniz zaten bir hit artırma sistemi çok fazla para getirmez ayrıca en fazla 15 dk :)

Şuana kadar eline para geçebildin mi Onur? Bu site güvenli mi acaba

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2010, 19:27:00 »
Paypal hesabına ödeme geliyor direk sanırım

Çevrimdışı onurates2703

• Osc Co-Admin
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 1056
  • ONUR ATEŞ
    • Profili Görüntüle
    • Parapsikoloji!
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2010, 01:12:37 »
geçtiği zaman sizi bilgilendiririm henüz bilmiyorum  ;)
yeni üye olanlar 5 $ olunca alabiliyor ama bir kaç gün erken
 üye olduğum için 8 $ olana kadar paypala aktaramıyorum
neyse artık ödeme gelirse buraya yazarım gelmezse kilitleyip geri dönüşüme...  :)

Müzik dinle

Çevrimdışı onurates2703

• Osc Co-Admin
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 1056
  • ONUR ATEŞ
    • Profili Görüntüle
    • Parapsikoloji!
sitenizin bedava reklamını verin
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2010, 20:02:36 »
:D evet şuan 14 $ oldu fakat ödeme yok  >:(
site admini Türk müş r10 dan öğrendim ve
ona göre ben ve arkadaşlarım siteden  3 , 5 $ kazanıp rapid premium vb almak için üye olduk
artık para vermiyorsanız boşuna uğraşmayalım
r10 da verilmediğini okumuştum ama site satıldı diye vereceğinizi düşündüm 
lütfen cevap verin
siteyi yeni satın aldım daha önceki arkadaş reklam sitesi olarak tasarlamış siteyi aldıktan sonra çeşitli ödeme çalışmalarım oldu ancak üyelerin hesaplarında belli miktarlar biriktiği için ödeme sistemine geçmem imkansız gibi duruyor.
ancak şoyle bir durum var getirdiğiniz referanslardan para akzanabilirsiniz. ne kadar çok yüe kazandırırsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz yine getirdiğiniz üyeler sistemimizde kendi paketlerini yukseltirlerse oradanda komisyon verebilirim. yine ayrıca kazandıgınız paralarla r10 da reklam paketi olarak satabilirsiniz.
 reklam için para kazanıyor kazandıkları parayla reklam verebiliyor
banner reklamı verilirse
10000 gösterime 10 $ ödüyorsunuz ama yazdığım gibi gösterime tıklamaya değil
birde her ikisinde de hangi ülkelerde gözükeceğini seçebiliyorsunuz Türkiye dışına gerek yok zaten
Konu adını bedava reklam olarak değiştiriyorum  ;)

Müzik dinle