Gönderen Konu: 47. kattan düştü ölmedi!  (Okunma sayısı 893 defa)

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
47. kattan düştü ölmedi!
« : 28 Ocak 2008, 00:16:02 »
47. kattan düştü ölmedi!    

Haberin Okunma Sayısı: 457

ABD'de 47. kattan düşen temizlik işçisi, bir ay sonra konuşmaya başladı!

ABD'nin New York kentinde, geçen ay bir binanın camlarını silerken 47. kattan düşerek komaya giren bir temizlik işçisinin hayatta kalmayı başarması ve yeniden konuşmaya başlaması "mucize" olarak yorumlandı.

Basındaki haberlere göre, 7 aralıkta Manhattan'daki Upper East Side'da bir binada temizlik işçisi olarak çalışan Ekvadorlu Alcides ve Edgar Moreno kardeşlerin üzerinde bulunduğu iskele çöktü.

150 metre yüksekten yere düşen kardeşlerden genç olan Edgar öldü, komaya giren 37 yaşındaki Alcides Moreno ise hastaneye kaldırıldı.

Doktorlar, 9 kez ameliyat geçiren ve kendisine 11 litre kan verilen Moreno'nun komadan çıktığını ve bunun "mucize" olarak yorumlanabileceğini belirtti.

New York Times'ın haberinde, Moreno'nun eşinin, "Noel günü, bana döndü ve (Ne yaptım ben?) dedi" sözlerine yer verildi.

Doktorlar, birkaç ameliyat daha geçirmesinin ve rehabilitasyon sürecinin ardından Moreno'nun yeniden yürüyebileceğini söyledi.

Moreno'nun tedavi gördüğü Cornell hastanesi Yoğun Bakım Servisi Başkanı Philip Barie, "Mucizelere inanıyorsanız, bu onlardan birisi" dedi.

Barie, "3 katlı bir binadan düşmek, genellikle ölüme yol açar. 10 katlı ve daha yüksek binalardan düşenleri genelde biz görmeyiz, çünkü onları doğrudan morga götürürler" diye konuştu.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
47. kattan düştü ölmedi!
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2008, 00:16:21 »
 :o

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
47. kattan düştü ölmedi!