Gönderen Konu: Hirsizin kimligi sasirtti  (Okunma sayısı 724 defa)

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
Hirsizin kimligi sasirtti
« : 25 Ocak 2009, 21:14:38 »
Uyurken cebinde 5 bin YTL bulunan pantolonu çaldıran adam polise başvurunca şok gerçekle karşılaştı.

Sakarya'nın Ferizli İlçesi’nde, 2 gün önce uyurken cebinde 5 bin YTL bulunan pantolonu çalınınca polise başvuran Niyazi Durmuş'u, 34 yıllık eşi Hatun Durmuş’un soyduğu ortaya çıktı. Hatun Durmuş, eşi harçlık vermediği için parasını çaldığını söyledi. Kemalpaşa Mahallesi’nde oturan 65 yaşındaki Niyazi Durmuş, polise başvurarak evine giren kişi ya da kişilerin cebinde 5 bin YTL bulunan pantolonunu alarak kaçtıkları iddiasıyla şikayetçi oldu.

Poliste ifade veren Durmuş, evde yattığı sırada elektriklerin kesildiğini, bu sırada eve giren kişi ya da kişilerin pantolonunu alıp kaçtıklarını, karanlık olması nedeniyle kaç kişi olduklarını görmediğini söyledi. Araştırma yapan polis, Niyazi Durmuş'un eşi Hatun Durmuş'un ifadesine de başvurdu. Çelişkili ifadeler veren Hatun Durmuş, daha sonra suçunu itiraf etti. Hatun Durmuş, “Eşim bana hiç para vermiyordu. Ben de evden ‘çarşıya çıkıyorum’ diye ayrıldım. Sonra geri döndüm. Eşim uyuyordu. Şalteri indirip elektrikleri kestim. Ev karanlık oldu. Cebinde 5 bin YTL bulunan pantolonunu alıp kaçtım. Ancak eşimin polise başvuracağını sanmıyordum” dedi. Harçlık vermediği için 34 yıllık eşini soyan Hatun Durmuş, sorgusunun ardından adliyeye sevkedildi.