Gönderen Konu: Emre: "Türkiye'ye dönmeyeceğim"  (Okunma sayısı 589 defa)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Emre: "Türkiye'ye dönmeyeceğim"
« : 08 Eylül 2007, 13:34:40 »
İngiltere'nin Newcastle United takımında forma giyen milli futbolcu Emre Belözoğlu, ocak ayındaki ara transferde Galatasaray'a döneceği iddiasını yalanladı. Futbol yaşamını İngiltere'de sürdürmek istediğini sık sık dile getirdiğini hatırlatan Emre, en az 2-3 yıl daha Türkiye'ye dönmeyeceğini ifade etti. Milli futbolcu, şöyle konuştu:

"Her zaman söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim. Hayatım daha uzun bir süre Avrupa'da futbol oynamakla geçecek. Şu anda transferi düşünmüyorum. 2-3 yıl daha İngiltere'deyim. Newcastle benden memnun, ben de onlardan. 27 yaşıma yeni girdim. Önümde futbol oynamak için uzun bir süre var. Avrupa'dan genç yaşta ayrılmak bana yakışmaz. Bunu konuşmak bile son derece yersiz. Benim yaşımdaki, hatta daha yaşlı futbolcular dünyanın en pahalı transfer anlaşmalarına imza atıyor. Ben neden yapmayayım ki."

Emre Belözoğlu, şu an sadece milli takımı düşündüğünü de belirterek, "Malta maçını ne yapıp edip kazanmak zorundayız" diye konuştu.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2007, 08:47:29 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2007, 00:05:09 »
Haber için saol