Gönderen Konu: "Futbolu kalbimle oynarım"  (Okunma sayısı 472 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
"Futbolu kalbimle oynarım"
« : 30 Haziran 2007, 12:48:50 »
İngiltere'ye transfer olan Milli oyuncumuz Tuncay Şanlı futbolu kalbiyle oynadığını belirterek, "Bu yıl umuyorum ki burada da M.Boro’lu taraftarların sevgilisi olacağım" dedi. İngiltere'ye gittikten sonra ilk açıklamalarını British Footbal Week Gazetesi'nden Damian Spellman'e yapan Tuncay, kulüp yetkililerinden 17 numaralı formayı giymek istediğini ve bunun kabul edilmesinin kendisini mutlu ettiğini belirtti.

İngiltere'ye transfer olduğu için çok mutlu olduğunu dile getiren Tuncay, "Boro’nun ne kadar büyük takım olduğunu çok iyi biliyorum ve Boro’nun maçlarını televizyondan bir çok kez izlemiştim. Küçüklüğümden beri İngiltere’de futbol oynamak benim en büyük hayalimdi ve şu anda İngiltere’nin en güçlü takımlarından birinde forma giyiyorum. Ben futbolu her zaman takımım için ve kalbimle oynarım. F.Bahçeli taraftarlar bunu çok iyi bilmektedir. Burada da M.Boro'lu taraftarların sevgilisi olacağıma inanıyorum" dedi.

Teknik Direktörü Southgate'in kendisinden istediklerinin farkında olduğunu vurgulayan Tuncay, "Rekabeti severim. Hızlıyım ve ağır antremanları seviyorum. Gücümün tamamını sahada sergiliyorum" diye konuştu. Tuncay'ın teknik patronu  Southgate ise böylesine yıldız bir ismi hiç bir bonservis ücreti vermeden kadrolarına dahil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Tuncay İngiltere’ye 6 temmuzda gelecek ve o zamana kadar oyuncumuz tatilini ülkesinde sürdürüyor" diye konuştu.

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2007, 16:10:16 »
paylaşımın için teşekürler

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2007, 23:22:05 »
Haber için saol