Gönderen Konu: Joey Barton kendini savundu  (Okunma sayısı 498 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Joey Barton kendini savundu
« : 11 Ağustos 2007, 17:28:47 »
İngiltere Premier Lig ekiplerinden Newcastle United'ın yeni transferi Joey Barton, kamuoyunda kavgacı olarak bilinen imajını rahatsız olduğunu ve kendisinin bir savaş suçlusu olmadığını söyleyerek ilginç açıklamalar yaptı.

Manchester City'de oynadığı dönemde takım arkadaşı Ousmane Dabo'yu antrenmanda dövdüğü gerekçesiyle eleştirilerin hedef noktası olan ve daha önce de takım arkadaşının gözüne sigara izmariti atan Joey Barton, geçmişte hatalar yaptığını ancak bundan sonra taraftarların gözünde 'kötü insan' olarak görünmek istemediğini söyledi. Olaylar karşısında hepsiz haksızca yargılandığını iddia eden Barton, kendisinin Pol Pot yada Slobodon Miloseviç gibi bir savaş suçlusu olmadığını da söyleyerek ilginç benzetmelerde bulundu.

BBC Radyo'ya konuşan Barton, "Aptalca ve çocukça yanlışlar yaptım ancak ben bir savaş suçlusu değilim. Benim hakkımda suçlayıcı ve çok ciddi yayınlar yapıldı. Eğer siz gazetelerin manşetinde yada yedinci sayfalarında yer alırsanız, bir felakete maruz kalmışsınız demektir. Sadece gerçek trajediler ve kötü olaylara böyle önem verilir. Ancak manşetlere taşınmam beni fazlasıyla şaşırttı. Kendimi savunmuyorum, her insan hata yapabilir.

Joey Barton, 2004 yılı Aralık ayında takım arkadaşı genç takım oyuncusu Jamie Tandy'nin gözünde sigara söndürmüş ve takımı Manchester City tarafından altı hafta maaş almama cezasına çarptırılmıştı. Ertesi sezon, takımının Tayland'da yaptığı sezon öncesi hazırlık kampında ise disiplinsiz tavırları nedeniyle teknik direktörü Stuart Pearce tarafından terapi görmesi için evine gönderilmişti.
Barton geçtiğimiz yıl Eylül ayında ise, Goodison Park'taki bir maçtan sonra Everton taraftarlarına yönelip şortunu indirince 2 bin pound para cezasına çarptırılmıştı.
Baron son vukuatında ise eski takım arkadaşı Ousmane Dabo'yu antrenmanda dövmüş ve bir anda İngiliz basınının gündemine oturmuştu.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2007, 18:37:30 »
Paylaşım için teşekkürler
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2007, 17:03:58 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2007, 23:58:15 »
Haber için saol