Gönderen Konu: "Kurallar farklı çalışıyor"  (Okunma sayısı 557 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Kurallar farklı çalışıyor"
« : 29 Nisan 2007, 09:44:29 »
İngiltere Premier Lig'de sona yaklaşılırken, tansiyon da her geçen gün artıyor.

Manchester United, M'Boro ile 1-1 berabere kalarak, ikinci sırada yer alan Chelsea'ye, rakibini yakalamak için büyük bir şans doğarken, Chelsea, Newcastle United karşısında golsüz berabere kalmasının ardından puan farkında bir değişiklik olmadı.

Başarıları olduğu kadar, sivri demeçleriyle de gündemi sürekli meşgul eden Chelsea'nin menajeri Jose Mourinho, yaptığı açıklamada, kuralların kendilerine göre farklı, Manchester United'a göre farklı çalıştığını iddia etti.

Manchester Unitd'ın M'Boro ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada, John O'Shea'nin Lee Dong Gook'a son dakikalarda yaptığı hareketin penaltı olmasına rağmen hakemlerin es geçtiğini belirtirken, Newcastlelı oyuncu Stephen Carr'ın, 8. dakikada Salomon Kalou'ya yaptığı hareketin faul olduğu ve bunun da değerlendirilmediğini iddia etti.

Sözlerine devem eden Mourinho, "Manchester United aleyhine penaltı vermek de, bizim leyhimize penaltı vermek de imkansız." dedi. İki pozisyonun da açık bir penaltı olduğunu ifade eden Mourinho, "Hiç kimse beni konuştuğum için cezalandıramaz. Konuşmak benim hakkım çünkü doğru söylüyorum." dedi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 16:56:25 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2007, 00:24:25 »
Haber için saol