Gönderen Konu: Tuncay Şanlı imzayı attı  (Okunma sayısı 443 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Tuncay Şanlı imzayı attı
« : 25 Haziran 2007, 11:19:18 »
Tuncay Şanlı imzayı attı

Middlesbrough Kulübü ile anlaşan Tuncay Şanlı, 4 yıllık resmi sözleşmeyi imzaladı. Middlesbrough Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, bugün Riverside Stadı'nı gezen ve çok beğenen Tuncay'ın, daha sonra kulüp binasına geçerek 4 yıllık resmi sözleşmeyi imzaladığını duyurdu.

Tuncay'ın imzadan sonra tatil için ülkesine döneceğini bildiren Middlesbrough Kulübü, yıldız futbolcunun 17 numaralı formayı giyeceğini açıkladı.

Middlesbrough'un CEO'su Keith Lamb, siteye yaptığı açıklamada, Tuncay'ın Middlesbrough takımına geldiği için çok mutlu olduklarını ifade ederek, "Tuncay, Türkiye'nin büyük bir yıldızı. Onu bonservis bedeli ödemeden transfer etmek büyük bir başarıdır. Kendisine izin verdik şu an. Ülkesine tatil yapmaya gidecek, 6 Temmuz'da ise dönecek. 3 gün sonra da yeni takım arkadaşlarıyla birlikte Avusturya kampımıza katılmak üzere hazır bulunacak.

Middlesbrough'da İHA muhabirinin sorularını cevaplayan Milli oyuncu Tuncay Şanlı, "Middlesbrough'la daha önce ön anlaşma yapmıştık. Bugün de resmi sözleşmeye imzayı attım. Bu yüzden son derece mutluyum" dedi. İngiltere'ye geldiği günden beri kendisine gösterilen ilginin oldukça fazla olduğunu belirten Tuncay, "Bütün imkan ve şartları zaten bana sunmuşlardı. 2 günlük periyot gayet iyi geçti. Uzun bir sağlık kontrolünden geçtim. Sağlık kontrollerimde herhangi bir sorun çıkmadı. O açıdan da son derece mutluyum" diye konuştu.

Büyük takım, küçük takım ayrımı yapmadan sadece futbol hayatını yurt dışında devam ettirmek istediğini kaydeden Tuncay Şanlı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yurt dışında oynamak istediğimi dile getirmiştim. Özellikle İngiltere'de oynamak istiyordum. Ben Fenerbahçeliyim. Sadece üzerimden formayı çıkardım. Fenerbahçe sevgisi ve Fenerbahçeliliğim devam edecek. Ben 5 yıllık periyotta Fenerbahçe'de takımım için ne gerekiyorsa en iyisini yapmaya çalıştım.

Bunda da başarılı olduğuma inanıyorum. Bütün Fenerbahçe taraftarına, başkanıma, yöneticilerime teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bana saygı duydular. Karşılıklı görüşmelerden sonra ben İngiltere'ye gideceğimi söyledim ve İngiltere'ye geldim. Bütün Fenerbahçe taraftarına bütün Türkiye'ye teşekkür ediyorum."
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
Tuncay Şanlı imzayı attı
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 16:38:16 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Tuncay Şanlı imzayı attı
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2007, 20:31:46 »
Haber için saol