Gönderen Konu: Ve Alex Chelsea'de  (Okunma sayısı 513 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ve Alex Chelsea'de
« : 11 Ağustos 2007, 17:29:06 »
Ve Alex Chelsea'de
Hollanda Birinci Ligi'nde PSV Eindhoven forması giyen Brezilyalı oyuncu Alex, uzun süren görüşmelerin ardından Premier Lig ekiplerinden Chelsea'ye transfer oldu.

Premier Lig ekiplerinden Chelsea, transferi adeta yılan hikayesine dönen, PSV Eindhoven'ın Brezilyalı yıldızı Alex'i sonunda kadrosuna dahil ettiğini duyurdu. Alex, çalışma izni alamadığı gerekçesiyle bir türlü yeni takımıyla resmi sözleşme imzalayamıyordu.

Transferin tamamlanmasının ardından Chelsea'nin resmi iternet sitesine açıklamalarda bulunan Alex, Premier Lig'e çabucak uyum sağlayacağına inandığını söyleyerek, "Bu mükemmel kulüpte iyi bir iş çıkaracağımı ümit ediyorum. Chelsea'nin bana bu fırsatı vermesinden dolayı çok mutluyum. Her şeyi çok iyi gideceğini umuyorum. Ricardo Carvalho ve teknik direktör Jose Mourinho sayesinde dil sorunu da yaşamayacağım. Bu nedenle bir sorunum olmayacak" dedi
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Ve Alex Chelsea'de
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2007, 18:37:38 »
Paylaşım için teşekkürler
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ve Alex Chelsea'de
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2007, 17:03:38 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ve Alex Chelsea'de
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2007, 23:58:11 »
Haber için saol