Gönderen Konu: Eto'o: "Arkadaşım yok"  (Okunma sayısı 837 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Eto'o: "Arkadaşım yok"
« : 17 Mart 2007, 13:57:50 »
İspanya'nın FC Barcelona takımında forma giyen Kamerunlu Samuel Eto'o, geçridiği sakatlık süresince arkadaşının olmadığını gördüğünü söyledi.

Eto'o İspanyol basınına yaptığı açıklamada, yaklaşık 4 ay süren sakatlığı süresince çok az kişinin desteğini aldığını ifade etti. ''Çok arkadaşım olduğunu sanıyordum ama sakatlık sonrası hemen hemen hiç arkadaşım olmadığını anladım'' diyen Eto'o, medyaya da dargın olduğunu kaydetti.

Kamerunlu futbolcu konuşmasında, ''Futbol oynayınca çok insan tanıyorsunuz. Fakat onları ilgilendiren sizin kişiliğiniz değil, sadece futbol. Bir bakıma gösteriye çıkan bir aktör gibi, daha fazlası yok'' dedi.

Öte yandan bir otomobil firması, Eto'o ile yaptığı anlaşma gereği, Barcelonalı futbolcu sezon boyunca 16 golü aştıktan sonra, attığı her 2 gol için Kamerun'daki çocuklar yararına kullanılmak üzere 1 araba bağışlıyor. Eto'o bu konuda yaptığı açıklamada da, ''Atacağım gollerle hem Barcelona'ya hem de ülkeme yardım etmek istiyorum'' diye konuştu.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2007, 22:13:01 »
Yazık yaw adama bari biz arkadaşı olalım...
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2008, 15:42:59 »
saoll