Gönderen Konu: ETO'O VE RONALDİNHO KARŞISINDA OYNAMAK İSTERDİM  (Okunma sayısı 671 defa)

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
Esport'un sorularını yanıtlayan Nihat, ilk olarak geçirdiği zor günlerin ardından şimdi kendini çok sağlıklı ve iyi hissettiğini, daha çok çalışıp takımına yardımcı olmayı istediğini söyledi.

İspanya'nın en güçlü defansına sahip ekibine karşı oynamak nasıl olacak sorusuna milli futbolcu,

"Barça'nın zaafları hakkında konuşmak gerçekten çok zor. Çünkü savunma ve hücum olarak gerçekten komple bir ekip. Ama biz de iyi takımız ve bu yüzden korkmuyoruz. Gol atmak ve harika bir oyun sergilemek için buradayız" diye yanıtladı.

Eto'o, Ronaldinho ve Messi'nin sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada yer almayacaklarının hatırlatılması üzerine Nihat, "Eto'o çok önemli bir oyuncu, ama büyük ekipler büyüktür ve hiçbir oyuncuya bağlı değildir. Eto'o ve Ronaldinho'nun Madrigal'de oynamalarını isterdim. Çünkü bir taraftar için dünyanın en iyi oyuncularını izlemek her zaman iyi bir hediyedir" şeklinde konuştu.

Kendisinin ya da Diego Lopez'in gol atabileceğini, maçın 1-0 Villarreal lehine sonuçlanacağı tahminininde bulunan milli futbolcu Barcelona'yı elemeleri halinde Kral Kupası'nın favorisi olacaklarını belirtti.

Pazar günü Bernabeu'da oynanacak Real Madrid maçı ve Ilker Casillas'ın gol yememe rekoru hakkındaki soruya da yıldız futbolcu,

"Rekorlar 'kırılmak' içindir. Birisi mutlaka onu kıracaktır. Eğer bu Villarealli bir oyuncu olursa en iyisi olur. Ayrıca biz Madrid'e eğlenmeye gitmeyeceğiz. En zorlu ve iyi oyunumuzu oynayıp en azından bir beraberlik almaya çalışacağız" şeklinde yanıtladı.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
ETO'O VE RONALDİNHO KARŞISINDA OYNAMAK İSTERDİM
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2008, 12:08:50 »
Haber İçin Sağol

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle