Gönderen Konu: "İspanya'da da adımı..."  (Okunma sayısı 710 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"İspanya'da da adımı..."
« : 04 Eylül 2008, 11:51:22 »
İspanya’nın Real Sociedad takımı ile sezon sonuna dek anlaşan Necati Ateş, Best Fm’den Özkan Öztürk'e yaptığı açıklamada, "Bu transferden dolayı çok mutluyum. Bugün kontrolden geçtim ve imzayı attım. İnşallah başarılı olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Nihat arkadaşımızın izlenimlerini, Tayfun ağabeyin izlenimlerini gördüm. Burada Türk oyunculara değer veriyorlar. Benim amacım da bu ilgiye karşılık vermek. Necati Ateş nasıl Türkiye’de biliniyorsa burada da ismimden söz ettirmek. Türkiye’nin bir Türk oyuncusu olarak da görev yapıyorum. İnşallah hayırlısı olur" dedi.

Necati bu transferin 2 senedir gündemde olduğunu da belirterek, ‘Takımın ikinci lige düşmesi ve tekrar La Liga’ya çıkamamasının ardından çok ısrar ettiler. İyi transferler yapıldığını belirttiler ve beni de istediler. Ben de kabul ettim. Amacımız tekrar Birinci Lige çıkmak’’ dedi.

Türk oyuncuların çok sevildiği yineleyen Necati, ‘Tayfun abi olsun Nihat olsun burada iyi izler bıraktılar. Ben de bu imaja katkıda bulunmak istiyorum’ diyerek sözlerini noktaladı.