Gönderen Konu: Nihat oynamak istiyor  (Okunma sayısı 696 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Nihat oynamak istiyor
« : 01 Haziran 2007, 21:11:10 »
Nihat oynamak istiyor
İspanya'nın Villarreal kulübünde şansız bir başlangıç yapan ve dizinden geçirdiği sakatlığın ardından 6 ay tedavi gören Nihat Kahveci, artık iyileştiğini belirterek, son 2 maçta takımına yardımcı olmak istediğini söyledi.

Dizindeki sakatlığı tamamen sona eren ve takımla birlikte antrenmanlara çıkan Nihat, bugün düzenlediği basın toplantısında, şunları söyledi: ''Gelecek hafta sakatlığımın 6. ayı dolmuş olacak. Bu oynamak için hazır olduğum anlamına gelir. Çok iyi durumdayım, birkaç haftadır takımla birlikte sorunsuz antrenman yapıyorum. Bundan dolayı memnunum. Kalan 2 maçta takımıma yardım etmek isterim.''

Teknik direktör Manuel Pellegrini ile durumu hakkında konuşma yaptığını kaydeden Türk futbolcu, ''Valencia maçından önce konuştuk. Milli maçlar dolayısıyla verilen bu arada daha da güçlenmem halinde durumumu tekrar gözden geçirebileceğini söyledi. İnşallah az da olsa oynayabilirim. Ama en önemlisi takımın kazanması çünkü buna ihtiyacımız var'' şeklinde konuştu.

Nihat, ''Umarım tekrar eski Nihat olarak dönebilirim. İnsanların beni tanıdığını ve aynı fikirde olduklarını sanıyorum. Hiç bir şey göstermek zorunda değilim. Umudum aynı oyunumla geri dönmek'' açıklamasında bulundu. La Liga'da bitime 2 hafta kala Villarreal 7. sırada yer alırken, UEFA Kupası'na gelecek sezon doğrudan katılmaya hak kazanabilmesi için son maçlarını kazanıp ligi 5. veya 6. sırada bitirmesi gerekiyor.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Nihat oynamak istiyor
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2007, 20:13:39 »
saol paylaşm için

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Nihat oynamak istiyor
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 12:45:07 »
eyw ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Nihat oynamak istiyor
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2007, 12:23:33 »
paylaşımın için saol

Çevrimdışı black_tower91