Gönderen Konu: R.Carlos telefon bekliyor  (Okunma sayısı 650 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
R.Carlos telefon bekliyor
« : 22 Şubat 2007, 16:36:40 »
Real Madrid'in Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos, sözleşmesini yenilemek için kulübünden halen telefon beklediğini söyledi.

Real Madrid Kulübü'nün geçen yıl 20 Kasım'da yaptığı açıklamada, Jose Maria Gutierrez (Guti) ve Roberto Carlos'un sözleşmelerinin yenileneceğini duyurulmasından 2 gün sonra Guti ile 2010 yılına dek yeni sözleşme imzalanırken, Roberto Carlos konusunda belirsizlik sürüyor.

Brezilyalı savunma oyuncusu, bugün düzenlediği basın toplantısında, ''Bana sorduklarında her zaman herşeyi düzeltmek için haftaya Mijatoviç ile masaya oturacağız diyorum. Bir anlaşma sağlanması için kulübün telefonunu bekliyorum'' dedi.

Mevcut sözleşme gereği, sözleşmesinin otomatik olarak uzaması için sezon boyunca en az 40 maça çıkması gerektiğini hatırlatan Roberto Carlos, son dönemlerde Real Madrid'de sürekli polemikler yaşandığından bekletilmesinin normal olduğunu kaydetti.

''Herkes biliyor ki kariyerimi Real Madrid'de sona erdirmek istiyorum. Oturup, enine boyuna konuşmak gerek'' diyen Carlos, ne istediğini çok iyi bildiğini, sabırlı olup endişeye kapılmayacağını sözlerine ekledi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2007, 20:31:04 »
teşekürler.. ;)