Gönderen Konu: Ronaldinho Brezilya'yı bırakıyor mu?  (Okunma sayısı 718 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Ronaldinho Brezilya'yı bırakıyor mu?
« : 07 Şubat 2007, 18:56:26 »
Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Dunga, Ronaldinho'nun kendisini milli takımda mutsuz hissetmesini söylemesi halinde yıldız futbolcuyla yüz yüze bir görüşme yapacağını söyledi. İngiliz basınında yer alan Barcelona'nın yıldız futbolcusu Ronaldinho'nun Brezilya Milli Takımı'nda oynamak istemediği şeklindeki iddialar teknik direktör Dunga'yı harekete geçirdi. Özellikle, Brezilya'nın hazırlık maçında Portekiz'e 2-0 yenildiği karşılaşmada Ronaldinho'nun sakatlığını öne sürerek forma giymemesi kafaları karıştırmıştı.

"İlk yenilgilerini aldılar"

Brezilya bu karşılaşmada Dunga yönetiminde ilk yenilgisini tatmıştı. Dunga, iddialar üzerine yaptığı açıklamada, Ronaldinho'nun milli takımı bırakma gibi bir düşüncesi olduğunu düşünmediğini ifade ederek, onunla konuşuncaya kadar da endişelenmeyeceğini ifade etti. "Yüz yüze çok şey konuşulabilir" diyen Dunga, O'nunla doğrudan konuşmak zorunda olduğunu söyledi. Dunga, "Bizimle herhangi bir problemi yok. Ben takımımdaki tüm problemleri futbolcularımla konuşarak çözüyorum" dedi. Brezilya Arsenal'in Emirates Stadyumu'nda karşılaştığı Portekiz'e Simao ve Ricardo Carvalho'nun maçın son bölümlerindeki golleriyle boyun eğmiş ve 2-0 yenilmişti. Bu maçta Brezilya'nın yıldızları Robinho ve Ronaldinho, sakatlıkları nedeniyle forma giyememişti.

07.02.2007   

Kaynak : İHA

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2007, 07:53:52 »
YOK YAW HİÇ BIRAKIRMI

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2007, 12:13:32 »
YOK YAW HİÇ BIRAKIRMI

bencede bırakmazda kaç maçtır çagırılmıyo son maçtada sakatım bahenesiyle oynamadı Kakaya veriolar 1 numarayı bence ronaldinho yu aratmaz