Gönderen Konu: Saviola davet bekliyor  (Okunma sayısı 771 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Saviola davet bekliyor
« : 07 Ağustos 2007, 11:16:35 »
Saviola davet bekliyor

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) Şampiyonu Real Madrid'in yeni transferi Javier Saviola, Arjantin Milli Takımı'na yeniden çağırılmayı ümit ettiğini söyledi.

Katalan ekibi Barcelona formasıyla başarılı bir grafik sergilemesine karşın bir türlü kulüple yıldızı barışmayan ve geçen sezon sonunda Barça'nın ezeli rakibi Real Madrid'e transfer olarak tüm dikkatleri üzerine çeken Saviola, yeniden Arjantin Milli Takımı'na dönmenin planlarını yapıyor. 'Tavşan' lakaplı 25 yaşındaki yıldız futbolcu, Real Madrid'in resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, "Milli takıma dönmeyi planlıyorum. Copa America'da oynayamadım ancak yakında yeniden milli takım forması giymek istiyorum.

Uzun süre milli takımın bir üyesi oldum ve tekrar oynamak istiyorum. Real Madrid benim için mükemmel bir vitrin. Düzenli forma giymem halinde yeniden milli takıma çağırılacağıma inanıyorum" dedi.

2006 Dünya Kupası Finalleri'nde Arjantin Milli Takımı'nın formasını giyen Saviola, geçen ay Barcelona'dan bedelsiz olarak Real Madrid'e transfer olmuştu. Saviola, yıllık 2 milyon 500 bin euro karşılığında dört yıllık sözleşme imzalamıştı.

2001 yılında Arjantin'in River Plate takımından 28 milyon dolarlık bonservis bedeliyle Barcelona'ya transfer edilen Saviola, 2003 yılında takımın başına Frank Rijkaard'ın geçmesiyle birlikte kadroya girmekte zorlanmıştı. Saviola, Barcelona'da çıktığı 133 maçta 49 gol atma başarısı göstermişti.

2004-2005 sezonunda Fransız ekibi Monaco'da kiralık olarak top koşturan Saviola, daha sonra Sevilla'ya gönderilmiş ve İspanyol ekibiyle UEFA Kupası'nı kazanmıştı.

Arjantinli yıldız futbolcu Real Madrid formasıyla ilk golünü ise geçtiğimiz Cuma günü Rusya Demir Yolları Kupası yarı final maçında oynadıkları 5-2 kazandıkları Lokomotiv Moskova maçında kaydetmişti. Saviola, iki gün sonra da Real'in PSV Eindhoven'la yaptığı ve 2-1 kaybettiği final maçında da takımının tek golüne imza atmıştı.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Saviola davet bekliyor
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2007, 11:46:42 »
Paylaşım için teşekkürler kardeş
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Saviola davet bekliyor
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2007, 18:09:01 »
sağol
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: Saviola davet bekliyor
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2007, 21:50:23 »
Haber için saol

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle