Gönderen Konu: Schuster R.Madrid için göreve hazır  (Okunma sayısı 623 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Schuster R.Madrid için göreve hazır
« : 27 Haziran 2007, 15:24:14 »
Getafe Teknik Direktörü Bernd Schuster, bir dönem formasını da giydiği İspanya Şampiyonu Real Madrid'de teknik direktörlük yapmaya hazır olduğunu açıkladı.

Real Madrid'in İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) sezonu şampiyon olarak kapatmasının üzerinden henüz 48 saat geçmeden takımdaki teknik direktör krizi yeniden gündeme geldi. Sezon boyunca her an gönderilme korkusu yaşayan İtalyan teknik adam Fabio Capello, birçok sıkıntıya rağmen takımını şampiyon yapmayı başarırken, sezon ortasında adı Real Madrid'le anılan Getafe Teknik Direktörü Bernd Schuster, sezon bitiminin ardından ilginç açıklamalarda bulundu. Real Madrid'de şampiyonluk kutlamaları halen devam ederken, Getafe'nin Alman teknik direktörü Schuster, İspanya şampiyonunda görev almaya hazır olduğunu söyleyerek yine kafaları karıştırdı. Schuster, Almanya Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki sezon Real Madrid'i çalıştırmaya hazırım. Uzun süredir kendimi bu göreve hazırlıyorum. Real Madrid benim en büyük projem. Ben çılgın değilim. Sadece bu işi yapabileceğimi söylüyorum" dedi.

Real Madrid, pazar günü La Liga'nın son haftasında Real Mallarco'yı 1-0 geriye düşmesine karşın 3-1 yenmiş ve ikili averajla Barcelona'nın önünde, ligdeki 30. şampiyonluğunu ilan etmişti. Real Madrid'e geldiği günden beri takımdaki geleceği sürekli tartışılan Capello'nun ise İspanyol ekibiyle 2009 yılı Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Schuster R.Madrid için göreve hazır
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2007, 13:23:16 »
paylaşımın için saol

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE