Gönderen Konu: Çiplak Gezersem Pİyasalar Şok YaŞar 10.06  (Okunma sayısı 386 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Çiplak Gezersem Pİyasalar Şok YaŞar 10.06
« : 10 Haziran 2008, 18:24:14 »

ELVEDA RUMELİ DİZİSİNDE OYNAYAN GENÇ OYUNCU Berrak Tüzünataç, 'BEN PİYASA ŞOK OLMASIN DİYE GİYİNİK DOLAŞIYORUM' DEDİ.
Berrak Tüzünataç, Müjde Ar'ın 'Evde çıplak dolaşıyorum. O yüzden civardaki emlak fiyatları arttı' sözleri üzerine 'Ben piyasa şok olmasın diye giyinik dolaşıyorum' dedi.

Kanal D'deki Şeffaf Oda programına Elveda Rumeli dizisinin oyuncuları Erdal Özyağcılar, Gülçin Santırcıoğlu ve Berrak Tüzünataç konuk oldu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Programda, Erdal Özyağcılar, çorap giymekten hoşlanmadığını ve fırsat bulduğu sürece hep çıplak ayakla dolaştığını söyledi.

Bu sözler üzerine Güneri Civaoğlu, Müjde Ar'ın da evinde çıplak dolaştığı ve etrafındaki evlerin fiyatlarını arttırdığı esprisini hatırlatarak Berrak Tüzünataç'a 'Berrak sen de çıplak dolaşırsan, senin bulunduğun mahalledeki evlerin fiyatları da 5-6 kat artar' diye espri yaptı.

Tüzünataç da bu espriye katılarak 'Piyasa şok olmasın, emlak değerlerinde bir oynama olmasın diye yapmıyorum. Hep giyinik geziyorum' dedi. Civaoğlu'nun 'İleride ne olacağı belli olmaz' sözleri üzerine Berrak Tüzünataç, kahkahalarla 'Henüz böyle bir düşüncem yok' demekle yetindi.

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2008, 18:29:47 »
saol