Gönderen Konu: Ratliff ve Gomes'e Büyük Sevgi Seli 4ekim  (Okunma sayısı 460 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ratliff ve Gomes'e Büyük Sevgi Seli 4ekim
« : 22 Ekim 2007, 00:11:50 »
 Ratliff ve Gomes'e Büyük Sevgi Seli 4ekim
Ratliff ve Gomes'e Büyük Sevgi Seli

“NBA Europe Live Tour 2007” kapsamında kamp çalışmaları ve Efes Pilsen ile hazırlık maçı yapmak üzere İstanbul'da bulunan Minnesota Timberwolveslı oyuncular, basketbol sahasının açılışına katıldı.

“NBA Europe Live Tour 2007” kapsamında kamp çalışmaları ve Efes Pilsen ile hazırlık maçı yapmak üzere İstanbul'da bulunan Minnesota Timberwolveslı oyuncular, basketbol sahasının açılışına katıldı.

Minnesota Timberwolves oyuncularından Theo Ratliff ve Ryan Gomes, yardımcı antrenör Fred Hoiberg ile eski NBA oyuncusu B.J Armstrong, Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı (TEGV) ve Adidas yetkilileriyle birlikte, Fındıkzade Eğitim Parkı'nda yenilenen basketbol sahasının açılışına katılarak, öğrencilerle bir araya geldi.

”NBA Cares” ve Adidas işbirliğiyle yenilenen basketbol sahasının açılışında konuşan B.J Armstrong, “NBA Europe Live Tour 2007” kapsamında İstanbul'da bulunduklarını belirterek “Burada bulunmaktan memnunum. Bu sahayı yenileyen NBA ve Adidas'a teşekkür ediyorum” dedi.

Oyunculardan Ryan Gomes de yepyeni bir sahada basketbol oynamanın keyfini gençlik yıllarından bildiğini kaydederek, “Umarım bu basketbol sahasını kullanmaktan zevk alırsınız. Hayallerinize ulaşmak için zorlu bir çalışma gerekir” diye konuştu.

Açılışta, konuşmaların ardından Gomes, Ratliff, Amstrong ve Hoiberg, yeni sahada atış, top sürme ve pas verme gibi oyunun temel kurallarıyla ilgili, öğrenciler için kısa bir basketbol eğitimi verdi.

Açılışa, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Genel Müdürü Nurdan Şahin, Adidas Türkiye Pazarlama Müdürü Müge Çelebiloğlu Acar ve çok sayıda öğrenci katıldı.

NBA oyuncularına büyük ilgi gösteren öğrenciler, programın sonunda hep birlikte fotoğraf çektirdiler.