Gönderen Konu: BJK TFF YE BASVURUYOR !  (Okunma sayısı 964 defa)

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
  • Kişiliğinizi sakın kaybetmeyin !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BJK TFF YE BASVURUYOR !
« : 07 Mayıs 2007, 20:20:48 »
Evet yanlis gormediniz ;D ! Bjk A.S Tff ye basvuruyor.Nedeni ise su: FB-BJK macinda kural hatasi yapildigini iddia eden Bjk Yonetimi Tff ye basvuracagini acikladi.Olay ise sudur : Ibrahimin dirsegi serkanin suratina geldikten sonra topun taca atildigi ve toramana kirmizi kart gosterildigi belirtiliyor.Ve macin tacla basladigini soyleyen Bjk yonetimi macin tacla deil serbest vurusla baslamasi gerektigini dusunuyor ve bu sebeple Tff ye basvuruyor.

Ben Burdan olan Bjk Yoneticilerine sesleniyorum.

1. Herhangi bir durumda(hakeme kufur vs.) oyun nerde kaldiysa devam eder ve burada top taca atilmasa oyuna devam edilse dahi macin durdugu an 4.hakem orta hakemle konu$ur ve toramana kirmizi kart gosterildi.Artik TfF nin alacagi karar merakla bekleniyor.

2. Yapilan hata hakem hatasidir.O zaman tum maclar tekrarlanir.

3. Artik sampiyonlugu yitirdiniz.100 de 99 Fb sampiyon siz Turkiye Kupasina hazirlanacakken boyle olaylara girmeniz cok sacma!

Burda amacim tartisma yaratmak degil.Lutfen yorumlarinizi yaparken dikkatli olunuz.Kullanacaginiz sozleri tartarak yazmaniz eger bir kavga vs durumlari olursa bu konuyu Hamza Kardesime sildirtecegim!

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
BJK TFF YE BASVURUYOR !
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2007, 20:38:05 »
X Bence Once Kendini Uyar Sivri Yorumlarda Bulunmussun  ;)

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BJK TFF YE BASVURUYOR !
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2007, 20:43:52 »
Eger kusurum varsa herkesten ozur dilerim.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BJK TFF YE BASVURUYOR !
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2007, 20:52:30 »
ibrahim toroman , her ne olursa olsun serkan balcı'ya yumruk atmiş ise bunun cezası kırmızı karttir . topun daha öncesinde serkan balcı tarafindan dişardan çevrilmesi , ibrahimin serkan'a yumruk atmasi sonucu hakemin kırmızı kart göstermesini engelleyemez . haberin asılsız olduğunu düşünüyorum , eğer gerçek ise sadece gülüyorum

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BJK TFF YE BASVURUYOR !
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2007, 21:18:26 »
Valla hamza bende inanmiyorum ama bu haberi onemli bir kurulusun haber sitesinde gordum :) reklam yapmayayim ;D ve olayin altinda yarin basvuracaklarini yaziyordu.

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
BJK TFF YE BASVURUYOR !
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2007, 21:43:47 »
Valla hamza bende inanmiyorum ama bu haberi onemli bir kurulusun haber sitesinde gordum :) reklam yapmayayim ;D ve olayin altinda yarin basvuracaklarini yaziyordu.

başvurdular mı?????

HAYIRRRRR

BU KADAR BASİT...