Gönderen Konu: ----GEYİK----SOFRASI---  (Okunma sayısı 847 defa)

Çevrimdışı benzemaa

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • MSN Messenger - temperature66drc@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
----GEYİK----SOFRASI---
« : 09 Temmuz 2010, 02:33:53 »
Burada Bildiğinz En güzel Fıkraları paylaşalım arkadaşlar

Çevrimdışı benzemaa

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
----GEYİK----SOFRASI---
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2010, 02:35:19 »
Bir maçta ev sahibi tak?m çok iyi oynar. Bir sürüde gol pozisyonuna girer. Forvet yuncu, kendisine yap?loan volelik ortalar?n hepsini kaç?r?r. Maç biter ve ev sahibi tak?m kaybeder. Futbolcular soyunma odas?na girer.Volelikleri kaç?ran forvet oyuncusu çok üzgündür.Soyunma odas?ndayken söylenme?e ba?lar.'' Böyle hakemmi olur ya. Bir sürü penalt?m?z? vermedi. Bir gün onu görürsem tekmeyi ?utluycam surat?na.'' der. Arkadan teknik trektör elini omuzuna koyar ve : '' Sen onuda kaç?r?rs?n yavrum.''
   :masum  :masum  :masum

Çevrimdışı benzemaa

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
----GEYİK----SOFRASI---
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2010, 02:36:34 »
kadının biri kalp krizi geçirmiş 43 yaşındaymış ameliyat masasında azreil gelmiş korkma ölmiceksin 46yıl daha yaşıcaksın demiş kadın bunun üzerine bir dizi estetik ameliyat geçirmiş ağzını,burnunu,göğüslerini falan yaptırmış daha çok yaşıcakya gençleşmek istemiş hastaneden çıktığında karşıdan karşıya geçerken ambulans çarpmış kadın ölmüş cennette azraile sormuş hani 46yıl daha yaşıcaktım...?azrail ayyyyyy o senmiydiiiiin kııııııııııııız tanıyamadım demiş 
 :(dj) :(dj)

Çevrimdışı benzemaa

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
----GEYİK----SOFRASI---
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2010, 02:37:50 »
Bir gün adamın biri arkadaşıyla kavgası sırasınada arkadaşına su aygırı der.Adam bir kaç yıl sonra adamdan şikayetçi olmak üzere mahkameye başvurur ve bu adam bana su aygırı dedi der hakim ne zaman ve neden dedi der.Adamda bundan 3 yıl önce kavga ederken der hakimde oğlum aradan 3 yıl geçmiş sen neden daha yeni şikayet ediyorsun der.Adamda hakim bey ben su aygırının ne anlama geldiğini yeni öğrendim der.
 :(dyr) :(dyr)

Çevrimdışı benzemaa

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
----GEYİK----SOFRASI---
« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2010, 02:40:18 »
Adamın biri domalan birini görünce dayanamazmış, vaz geçmesi için üç hak verilmiş aksi taktirde cehennemle cezalandırılacakmış fakat adam yine dayanamamış ve bütün haklarını kullanmış, doğruca cehenneme atılan adamın birde oğlu varmış, çocukta büyüdükçe babasına benzemiş ve oda uyarılmış kendisine verilen hakları değerlendiremeyince o da cehenneme atılmış, cehennemden içeri girdiğinde her yer buz gibiymiş büyük bir saskınlıkla bekçilere;

- bana sürekli buranın aşırı sıcak olduğu söylenmişti..

bekçi;

- haklısın da baban iki dakka izin vermiyoki eğilip iki odun atalım.....

NOOOOOOOOOOO        :(ban) :(ban) :(ban)