Gönderen Konu: LİVERPOOL : 8 - 0 : BEŞİKTAŞ  (Okunma sayısı 3103 defa)

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
LİVERPOOL : 8 - 0 : BEŞİKTAŞ
« Yanıtla #24 : 09 Kasım 2007, 19:58:27 »
Ben de fenerliyim de aamet arkadaşım bu kadar uzatmadım... bu kadar uzatmanın luzümü yok ben sadece geçmiş olsun deyip geçerim ;) İnşallah uefaya kalırda bjk daha çok TÜRK!!! takımı olur avrupada
işet budur gs yenildi bir kişiyle dalga geçmedim dedimki son 2 maçıda alırsınız inş çıakrsınız bu kdr  ;)
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 09 Kasım 2007, 20:16:10 »
geçseydin bilader kusura bakmada biz 8 tane mi yedik tmm kötü bi takıma içerde yenildik ama liverpooldan 8 yemekten iidir haberlerde bu maçın haberini verirken goller sıgmıyo düşün artık  ;D ;D

Ben de fenerliyim de aamet arkadaşım bu kadar uzatmadım... bu kadar uzatmanın luzümü yok ben sadece geçmiş olsun deyip geçerim ;) İnşallah uefaya kalırda bjk daha çok TÜRK!!! takımı olur avrupada
işet budur gs yenildi bir kişiyle dalga geçmedim dedimki son 2 maçıda alırsınız inş çıakrsınız bu kdr  ;)

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
« Yanıtla #26 : 10 Kasım 2007, 13:26:59 »
bjk çıkarsa ş.ligine bu kadar olur

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Kasım 2007, 13:29:06 »
geçseydin bilader kusura bakmada biz 8 tane mi yedik tmm kötü bi takıma içerde yenildik ama liverpooldan 8 yemekten iidir haberlerde bu maçın haberini verirken goller sıgmıyo düşün artık  ;D ;D

ne dion bilader kötü bişi mi dedim şimdi ben size sen  dalga geçmeye çalışıosun aklkınca
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 11 Kasım 2007, 22:29:58 »
Beyler bu konuda anticilik yapmaya gerek yok.Beşiktaşin almiş olduğu 8-0 lik mağlubiyet bir beşiktaş taraftarini nasil üzdüyse diğer takım taraftarlarini da üzmeli.Sonuçta Bir türk takımı Şampiyonlar liginde en farklı skorla yenilen takım olma ünvanini kazandi.Yine de bu skora fazla takılmamak lazim.Beşiktaşin ne olursa olsun kalan 2 maçindan en az 4 puan alip uefa'ya katilma hakkını kazanarak kendini o muhteşem taraftarina ve tüm Türkiye'ye affettirmesi gerekiyor.

hamza kardeşim bu dediklerin avrupa sericisinde bulunur artık bulunurmu bulunmazmı bilmiyorum ama türkiyede böyle bişey yok hangi gsliye bjkiye gitsem avrupadak endi takımından başka takım desteklemiyor niye takımı avrupadam aç kazandımı g... kalkıyo bak nası oynadık bak şöle oldu böle oldu diye yanlışmıyım  ;D :D ;D bu türkiyede böledir değiştiremezsin  ;D ama gittinmi 8 yemicen bu gerçekten ayıp kaç kişi gördüm bu sitedede var anticilik yapan yapan yapıyo yani kardeşim kızmayın oynasınlar türkiyeyi temsil ediyolar  :)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 11 Kasım 2007, 22:33:18 »
;) haklısın rakıp yıldızlar karması olsa bıle 8-0 affedılemez bı skor !