Gönderen Konu: LİVERPOOL : 8 - 0 : BEŞİKTAŞ  (Okunma sayısı 3102 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
LİVERPOOL : 8 - 0 : BEŞİKTAŞ
« : 06 Kasım 2007, 23:48:13 »
...

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2007, 06:11:33 »
denilcek hiç bir şey yok  :-[

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2007, 09:54:28 »
tam tersı denılcek cok sey var dun gece besıktasın nasıl bır taktıkle oynadıgını kımse anlamadı ofansip oynadı desek deıl defansıp oynadı desek alakası yok defans yol gecen hanı gıbıydı adeta .! bjk yı ılk defa bukadar berbatında altı oynarken goruyorum . emınımkı su an bazıları keske lıverpoolu ınonude yenmeseydık dıyodur ...  ;D ;D nese onumuzdekı maçlara bakıcaz  ;D

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2007, 12:45:40 »
 ;D ;D

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2007, 12:59:09 »
ilk maça bak ve 2. maça bakın yazık gerçekten skora üzülmedim sadece o taraftarlara üzüldüm 90 dakika desteklerini kesmediler bjk golleri yedikçe kısaca şunuda sölim bjk avrupada boyunun ölüçüsünü aldı fenerbahçeyle dalga geçiliyodu hatırlarsanız 6-2lik m.united maçı enzından bu maçın 2 takımın attığı gol toplamı 8  anfield road'da aylık oynadılar  dünya gördü nekadar büyük olduğunu beşiktaşın aslında bazı arkadaşlar anlıyolardır çok iyi beni beşiktaş yönetim ve futbolcular inönüdeki maçta fazla uçtular o havayı bekliyolardı burdada nese olan oldu ama kara bir geceydi gerçekten ben fenerbahçeliyim kazanmasını istedim ama hiç ihtimalde veremiyodum beşiktaşlılar allah sabır versin sizlere geçmiş olsun unutmadan şunuda belirtim beşiktaş camiası fenerbahçeyle hakemle mhk ile uğraşıcaklarına birde lig maçlarını paflarla çıkıcaz falan ayaklarına yatıcaklarına kadar bu maça motive olsaydı keşke pafların maçına kim çıkıcak A takımmı 

NOT : APTALLARIN BAŞINA GELEN HERŞEY HAKETTİKLERİ İÇİNDİR.

ne olursa olsun  kötü bit yenilgiydi ama  kimsenin  BEŞİKTAŞA haraket etmesine izin wermem   çok kötü oyunadılar gerçektende  ii oldu akıllarını başlarını alsınlar
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2007, 13:25:27 »
diyecek bişey yok. Şampiyonlar Ligi'nde bu kadar berbat ve bu kadar kötü oynarsan olacağı budur. Üstüne üstlük karşındaki Liverpool..!

İnşallah Uefa Kupası'na fln giderler

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2007, 13:52:14 »
oda zor bi ihtimal

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2007, 15:13:50 »
Beyler Bu sonucu almamızın iki sebebi var.
Bir 40 000 taraftara karsı 2000 kişiydik.

ikincisi ise Cemalinde Deyindği gibi teknik çok zayıftı.oyunda Hakim Liverpool da Gonul isterdiki maçı almayı ancak Ne yapalım kaybettik

NOT : Beyler Fenerlilerde çok sevinmesinler.Sunu unutmamak lazım avrupada maçlar hiç belli lmuyor.Bende Fenerim interi yenmesini isterim ancak Sonucta inter evinde.Bu nedenle hazır çımajk gerek.Her an hersey olabvilir

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2007, 15:27:12 »
SADECE YAZIKLAR OLSUN DİYORUM.HİÇ Mİ GURURLARI YEMEDİ
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 08 Kasım 2007, 01:35:17 »
ilk maça bak ve 2. maça bakın yazık gerçekten skora üzülmedim sadece o taraftarlara üzüldüm 90 dakika desteklerini kesmediler bjk golleri yedikçe kısaca şunuda sölim bjk avrupada boyunun ölüçüsünü aldı fenerbahçeyle dalga geçiliyodu hatırlarsanız 6-2lik m.united maçı enzından bu maçın 2 takımın attığı gol toplamı 8  anfield road'da aylık oynadılar  dünya gördü nekadar büyük olduğunu beşiktaşın aslında bazı arkadaşlar anlıyolardır çok iyi beni beşiktaş yönetim ve futbolcular inönüdeki maçta fazla uçtular o havayı bekliyolardı burdada nese olan oldu ama kara bir geceydi gerçekten ben fenerbahçeliyim kazanmasını istedim ama hiç ihtimalde veremiyodum beşiktaşlılar allah sabır versin sizlere geçmiş olsun unutmadan şunuda belirtim beşiktaş camiası fenerbahçeyle hakemle mhk ile uğraşıcaklarına birde lig maçlarını paflarla çıkıcaz falan ayaklarına yatıcaklarına kadar bu maça motive olsaydı keşke pafların maçına kim çıkıcak A takımmı 

ne olursa olsun  kötü bit yenilgiydi ama  kimsenin  BEŞİKTAŞA haraket etmesine izin wermem   çok kötü oyunadılar gerçektende  ii oldu akıllarını başlarını alsınlar

ii olmadı izmirlii tam tersi çok kötü oldu yersinde bukadar yemezsin kardeşim yha bare gol atsaydılar kaleyi şut bulmadı ki olsun hatta atılmadı bile istediğim gibi konuşurum haketiler bence bu yorumu gerçekler bazen acıdır kardeşim notu oku nedemek istediğimi anlarsın nese uzatmayalım dahada yorumlarımda özgürüm bunu bilesin yazdığım msjın iiçersini girip bişeyler yazmıisın gördüm bence sende aklını başına al yorumu altına yaz msjın gösteriş yapma ayp senin böyle bişey yapmaya hakkın yok zoruna gittiyse msjı silerdin o ayrı anlardım seni  ;D :D ;D bu zamanda herkez konuşur bende konuşurumm bye..

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q
« Yanıtla #10 : 08 Kasım 2007, 11:44:51 »
Beyler Bu sonucu almamızın iki sebebi var.
Bir 40 000 taraftara karsı 2000 kişiydik.

ikincisi ise Cemalinde Deyindği gibi teknik çok zayıftı.oyunda Hakim Liverpool da Gonul isterdiki maçı almayı ancak Ne yapalım kaybettik

NOT : Beyler Fenerlilerde çok sevinmesinler.Sunu unutmamak lazım avrupada maçlar hiç belli lmuyor.Bende Fenerim interi yenmesini isterim ancak Sonucta inter evinde.Bu nedenle hazır çımajk gerek.Her an hersey olabvilir

taraftarı boşver sen apo...

bi önceki maçtada sizin taraftarınız çoktu ;)

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Kasım 2007, 13:19:11 »

ne olursa olsun  kötü bit yenilgiydi ama  kimsenin  BEŞİKTAŞA haraket etmesine izin wermem   çok kötü oyunadılar gerçektende  ii oldu akıllarını başlarını alsınlar

ii olmadı izmirlii tam tersi çok kötü oldu yersinde bukadar yemezsin kardeşim yha bare gol atsaydılar kaleyi şut bulmadı ki olsun hatta atılmadı bile istediğim gibi konuşurum haketiler bence bu yorumu gerçekler bazen acıdır kardeşim notu oku nedemek istediğimi anlarsın nese uzatmayalım dahada yorumlarımda özgürüm bunu bilesin yazdığım msjın iiçersini girip bişeyler yazmıisın gördüm bence sende aklını başına al yorumu altına yaz msjın gösteriş yapma ayp senin böyle bişey yapmaya hakkın yok zoruna gittiyse msjı silerdin o ayrı anlardım seni  ;D :D ;D bu zamanda herkez konuşur bende konuşurumm bye..
msj silme yetkim olsaydı sielrdeim ztn bence sen akıllı ol
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener