Gönderen Konu: PUHAHA HABERE BAK  (Okunma sayısı 595 defa)

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
PUHAHA HABERE BAK
« : 07 Ağustos 2007, 16:03:11 »
Arkasına bindirdiği sevgilisinin düştüğünü farketmedi, evine gitti

Felat BOZARSLAN- Uğur ALAATTİNOĞLU/İSTANBUL, (DHA)

İSTANBUL Beylikdüzü'nde içki içerek eğlenen kurye Tufan Bal motosikletinin arkasına bindirdiği kız arkadaşı 20 yaşındaki Özlem Yolcu'unun yola düştüğünü farketmedi. Motosiklette içmeye devam ettiği belirtilen Tufan Bal evine giderken, düşen sevgilisi yoldan geçen araçların altında kalarak paramparça oldu. Özlem Yolcu'nun onlarca aracın altında kalan ceset parçalarının insan vücuduna ait olduğu sabah anlaşıldı.
      Beylikdüzü'nde gece buluşan ve sabah saatlerine kadar içki içen Tufan Bal ile Özlem Yolcu, Bal'ın Küçükçekmece’deki evine gitmek üzere yola çıktı. Motosiklete binen çift, yolda alkol almaya devam ederken, arkada oturan Özlem Yolcu, E-5 karayolu üzerinde bariyerlere çarpan motosikletten düştü. Arkadan gelen araçların çarpmasıyla yaşamını yitiren Özlem Yolcu'nun cesedi paramparça oldu. Alkolün etkisiyle sevgilisinin düştüğünü fark etmeyen Tufan Bal ise evine döndü.
      Kaza, parçalanmış ceset ve çanta ile çeşitli malzemelerini bu sabah görenlerin polisi aramasıyla ortaya çıktı. Kazada motorun arkasında oturduğu bildirilen Yolcu'nun düşerek hareket halindeki yüzlerce aracın çarpması üzerine parçalanarak feci biçimde can verdiği belirlendi. Kazanın ardından genç kızın cesedinin parçaları yola savrulurken, parçalar polis ve belediye ekipleri tarafından toplanarak poşetlere kondu. Yolda ceset parçalarının yanında bulunan çantanın içinden Özlem Yolcu'ya ait kimlik ve özel eşya çıktı. Kaza yerinde bir de motosiklet kaskı bulundu.
      Kazanın ardından kapsamlı soruşturma başlatan polis ekipleri, Özlem Yolcu'nun cep telefonu ve özel eşyasını inceleyerek kısa sürede motosiklet sürücüsü Tufan Bal’a ulaştı. Gözaltına alınarak Avcılar Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Tufan Bal, ilk ifadesinde Özlem Yolcu ile sevgili olduklarını söyledi. Bal, “Gece buluşarak alkol almaya başladık. Sabaha kadar içtik. Sabah benim evime gitmek için hareket ettik. Yolda durup bira aldık ve yola devam ediyorduk. Küçükçekmece Mevkii'ne geldiğimizde bariyerlere çarptığımızı hatırlıyorum. Dizimden yaralandım. Yola devam ettik. Çok alkollüydüm gözümü evde açtım. Başka bir şey hatırlamıyorum'' dedi.
      Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
PUHAHA HABERE BAK
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2007, 16:03:39 »
KIZA YAZIK OLMUŞ AMA HERİF NASI DUYMAZ YA

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
PUHAHA HABERE BAK
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2007, 20:49:10 »
 ;D ;D ;D

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
PUHAHA HABERE BAK
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2007, 13:26:38 »