Gönderen Konu: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 4886 defa)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #12 : 03 Mayıs 2007, 20:20:20 »
hadi beyler yapın

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #13 : 03 Mayıs 2007, 20:41:05 »
herkese başarılar... yalnız hamza ben her zaman online olamıyorum işlerim dolayısıyla.. kardeş yarın öğlen 12 ye kdr ing. kursundayım 12de eve gelicem 1 de evden çıkıp işe gidicem.. bu zaman dilimi içinde beni bulursan yaparız kardeş.. yada ben gece gelirim gece 1-2 den sonra yapabiliriz.. ;)

Hafta içleri saat 20.00 ila 23.30 arasi , hafta sonlari ise 14.30 'dan gece 01.30 ' a kadar online olabiliyorum sihirbaz kardeşim . yarın 16.00'dan gece 24.30' a kadar burada olacağim . ne zaman müsaid olursan bu topic altindan haber verebilirsin .

Çevrimdışı sihirbaz

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 788
    • MSN Messenger - felony1907@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2007, 02:14:16 »
herkese başarılar... yalnız hamza ben her zaman online olamıyorum işlerim dolayısıyla.. kardeş yarın öğlen 12 ye kdr ing. kursundayım 12de eve gelicem 1 de evden çıkıp işe gidicem.. bu zaman dilimi içinde beni bulursan yaparız kardeş.. yada ben gece gelirim gece 1-2 den sonra yapabiliriz.. ;)

Hafta içleri saat 20.00 ila 23.30 arasi , hafta sonlari ise 14.30 'dan gece 01.30 ' a kadar online olabiliyorum sihirbaz kardeşim . yarın 16.00'dan gece 24.30' a kadar burada olacağim . ne zaman müsaid olursan bu topic altindan haber verebilirsin .

kardeş ben işe geç gidip geç geldiğim için snn online olduğun saat dilimlerinde online olamıyorum ama bugün yani 4 mayıs cuma günü işten erken gelmeye çalışıcam yani 24:00 gibi eve gelirsem burda oluyosun ztn o zaman yaparız.. ;)

Çevrimdışı hardMaster

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 59
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2007, 11:54:47 »
hardMaster[GENÇLERBİRLİĞİ] 4 - 3 Boss[BEŞİKTAŞ]

***G E N Ç L E R B İ R L İ Ğ İ    F İ N A L D E***

tebrik ederim hardmaster kardeşim . finalde başarilar diliyorum

saolsın kardeş.sizin maçı bekliyorum biranönce finali yapmak için....

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #16 : 04 Mayıs 2007, 17:18:09 »

kardeş ben işe geç gidip geç geldiğim için snn online olduğun saat dilimlerinde online olamıyorum ama bugün yani 4 mayıs cuma günü işten erken gelmeye çalışıcam yani 24:00 gibi eve gelirsem burda oluyosun ztn o zaman yaparız.. ;)

bu gece 24.00 ' a kadar çok büyük bir aksilik çıkmaz ise online olacağimi tahmin ediyorum , şayet bu gün içerisinde birbirmize rastlayamazsak yarın hangi saat dilimlerinde müsaid olursun peki ? 

Boss

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 04 Mayıs 2007, 17:20:55 »
hamzaa şu benim dela rey cup maçına girelim hadi... cemal le ffc maçım ıyapıym sonra senlee msn e gel bekle beni.. hadi bekliyom bne..

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #18 : 04 Mayıs 2007, 17:32:06 »
hamzaa şu benim dela rey cup maçına girelim hadi... cemal le ffc maçım ıyapıym sonra senlee msn e gel bekle beni.. hadi bekliyom bne..

tamam kardeşim . maçini bitince haber verirsin bana ;)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Mayıs 2007, 19:01:34 »
tebrikler gençlerbiligi yani hardmaster :)

hamza sihirbaz sizede başarılar kardeşlerim ..
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #20 : 04 Mayıs 2007, 19:02:20 »
tebrikler gençlerbiligi yani hardmaster :)

hamza sihirbaz sizede başarılar kardeşlerim ..

teşekkürler harun ;)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Mayıs 2007, 20:45:38 »
hardMaster[GENÇLERBİRLİĞİ] 4 - 3 Boss[BEŞİKTAŞ]

***G E N Ç L E R B İ R L İ Ğ İ    F İ N A L D E***

tbrkler

Çevrimdışı sihirbaz

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 788
    • MSN Messenger - felony1907@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 05 Mayıs 2007, 02:44:23 »

bu gece 24.00 ' a kadar çok büyük bir aksilik çıkmaz ise online olacağimi tahmin ediyorum , şayet bu gün içerisinde birbirmize rastlayamazsak yarın hangi saat dilimlerinde müsaid olursun peki ? 

Kardeş eve 12 gibi gelirim dedim ama malesef 2 de gelebildim ancak.. :-\   ctesi gecesi erken gelme ihtimalim var..en azından gelmeye çalışıcam..eğer olmazsa pazar günü evdeyim o zaman yaparız..brz uzadı ama ksr bakma hardmaster kardeş ;)  hamzayla zamanlarımız uyuşmuyo bi türlü en geç pazar günü kupanın sahibi belli olucak.. ;)

Çevrimdışı hardMaster

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 59
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 05 Mayıs 2007, 10:51:43 »
İnşallah kardeş bekliyorum biranönce